Watch Dogs Son Görev

xtreme

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şu son görevi bir türlü geçemedim arkadaşlar. Aranızda son görevi geçebilen var mı? 15-20 tane polis arabası ve helikopter üstelik Damien şehri bizim gibi hack'leyip engeller çıkarabiliyor karşımıza son görevde.

Arkadaşım haritayı aç orada bir sürü sarı nokta var ya haritayı sağa sola çek arada ufak bi beyaz üçgen göreceksin o sana asıl sarının yerini belirtecek. Diğer tüm sarılar sürekli değiştiği için bulamıyorsun o yeri. O yeri bulunca arabadan inip orayı hacklemen lazım tabi bu arada bir sürü polis de sana doğru gelecek tavsiyem bomba kullanarak arabarı patlat ve ters yönden kaçmaya başla böle böle yapmıştım ben :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla polisten kaçmanın yolu tren.Ben trene biniyorum tren okyanusun üstünden geçerken durdurup helikopteri hackliyorum sonra tekrar trene binip yoluma devam ediyorum bu şekilde rahat bir şekilde polislerden kurtulmuştum :)

Oyunun orjinallikle bir ilgisi yok. Kardeşim hem polislerden kurtulmaya çalışacaksın hemde kovaladığın adamı durdurup öldüreceksin. Sonra tekrar polislerden kaçacaksın. Yalnış hatırlamıyorsam bu bölümü diyorsun. En son bölümünde denizin ortasında bir yere gidiyodun 2 adamı öldürüyodun gerçi. :)

Oyunun orjinallikle bir ilgisi yok. Kardeşim hem polislerden kurtulmaya çalışacaksın hemde kovaladığın adamı durdurup öldüreceksin. Sonra tekrar polislerden kaçacaksın. Yalnış hatırlamıyorsam bu bölümü diyorsun. En son bölümünde denizin ortasında bir yere gidiyodun 2 adamı öldürüyodun gerçi. :)
Eğer oyun orijinal değilse Technopat yetkilileri destek vermiyor. Ve konu kilitleniyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı