Watch Dogs update

Game Master

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar orijinal oyun için update nereden indirebilirim? Oyunda o kadar sorun, hata var ki bıktım artık. Korsan oyun için update çıkmış ben nereden indireceğim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstore üzerinden 60 TL vererek oyunu aldım. İ7 3770K işlemci, GIGABYTE GTX 780 ekran kartı, 8 GB RAM ile donuyor. Çevrede bazı nesneler (ağaçlar, arabalar, binalar) yanıp sönüyormuş gibi oluyor. Umarım yakında update ile düzelir.

Orijinal oyun için Update otomatik gelir. Korsana çıkan Update, orijinal'e gelen update'in kırılmış halidir. uPlay otomatik günceller.

Oyun çok bug'lı evet ve son 10 yılın fiyaskosu olarak gösteriliyor.

Fiyaskodan kasıt nedir ? Recep bey merakımdan soruyorum. Ek olarak Ubisoft bir güncelleme getirecek mi ? Bunun ile ilgili bir duyumunuz var mı.

Fiyaskodan kasıt nedir ? Recep bey merakımdan soruyorum. Ek olarak Ubisoft bir güncelleme getirecek mi ? Bunun ile ilgili bir duyumunuz var mı.
Sorumu geri alarak edindiğim bir bilgiyi merak edenlere duyurmuş olayım. Ubisoft resmi ağızdan, kullanıcılardan gelen hata ve performans sorunlarına yönelik raporlardan sonra, bilgisayar programcılarımız bir güncelleme düzenlemek adına çalışmaktadırlar. Kısa sürede hazır olacak dedi. Böylelikle oyun sahiplerinin yaşadığı problemleri giderme yolunda su serpti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı