Watch Dogs Yorum ve Görüşlerim

Görüşlerime katılıyor musunuz ?

• Toplama oylamalar
    7
KS
Ömer Güvercin

Ömer Güvercin

Kilopat
Yer
Ankara/Türkiye
Arkadaşlar oyundaki yan görevlerin zevki bam başka, GTA 5'deki gibi saçma sapan yan görevler yok. Asker dolusu bir üssü ele geçirme gibi çok zevkli yan görevler var, ben şimdilik sadece yan görevleri bitiriyorum.

Bir de oyunda Dad Boy 17 bölümündeki sinematik sahneye koptum, sen Dad Boy 17 misin diye yanlış bir kişiye soruyor adamın tepkisi çok komik. :D

7:58

Böyle komik sinematik sahneler de var, bu arada oyunun sinematik sahneleri çok gerçekçi film gibi adeta.

O sahne gerçekten iyiydi, gülmedim ama iyiydi :D Gta'nın zaten tek eksiği saçma sapan yan görevleri.

ilsrt

Hectopat
Yer
Manisa - Ankara
@FireStorm , aynı sorun bende de var. Dün indirdim oynuyordum ultra da 60'lardaydı fps bir anda indi 15, 8, 20 vs... Moral bozdu. Oynayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

ilsrt

Hectopat
Yer
Manisa - Ankara
@GamerGvrcn Asus GTX 770 var. Daha geçen perşembe topladım sistemi.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul

ilsrt

Hectopat
Yer
Manisa - Ankara
Driver de güncel.

Berke Kan

Kilopat
Arkadaşlar oyundaki yan görevlerin zevki bam başka, GTA 5'deki gibi saçma sapan yan görevler yok. Asker dolusu bir üssü ele geçirme gibi çok zevkli yan görevler var, ben şimdilik sadece yan görevleri bitiriyorum.

Bir de oyunda Dad Boy 17 bölümündeki sinematik sahneye koptum, sen Dad Boy 17 misin diye yanlış bir kişiye soruyor adamın tepkisi çok komik. :D

7:58

Böyle komik sinematik sahneler de var, bu arada oyunun sinematik sahneleri çok gerçekçi film gibi adeta.

Hocam net bir karar verin bence. Görüşleriniz değişiyor, kötü eleştirmek için bence erken davrandınız.

Tırt oyun Watch Dogs | Technopat Sosyal

Umut Byr

Kilopat
Yer
Ankara
Oyunu hafta sonu aldım daha bitiremedim. Oyun genel olarak iyi bazen ise kötü. E3 Trailer'daki kadar iyi bir oyun olsaydı keşke. GTA v noktasına gelirsek kenarından, köşesinden yakalar. Ama yarışamaz. GTA ile bütünleşmiş insanlarız biz. Grafik olarak ise sabahta güzel ancak akşam o hackerlik atmosferini insan daha bir kanında, damarında hissediyor.

Yeni konular

Yukarı