Watch Dogs Uplay Sorunu

MaviDumanEtkisi

Hectopat
Yer
Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Merhaba,

20.05.2014 tarihinde playstore üzerinden Wacth Dogs Deluxe Edition'ı satın aldım.

27.05.2014 saat 00:30 gibi ürün şifreleri dağıtıldı ve Uplay ile aktif ettikten sonra indirme işlemine başladım.

Gece ilerleyen saatlerde Nvidia GTX in yeni driver'ını da kurdum.

Öğleden sonra inen oyunu bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra açmaya çalıştım.

Steam'den bildiğim gibi, her yeni oyunu açmadan önce yüklenen ve ya güncellenen Direc X vb. ayarlar güncellendikten sonra download tuşu yerini PLAY tuşuna bıraktı.

Büyük iştahla basılan tuş işlevsiz. Oyun açılmıyor. Masaüstü simgesinden de tıklayıp girsem bile önce Uplay açılıyor. Zaten masaüstü simgesinden yönetici olarak çalıştır gibi seçenekler yok.

Uplay uygulamasını yönetici olarak açtım defalarca bi işe yaramadı.

''Verifly Files'' tuşu ile dosyaları doğrulattık, hata varsa giderilmesi için 2-3 defa tarattım program içinde ve sonuçlar her defasında 'tüm oyunların düzeltilmesi tamamlandı'' gibi cevapla karşılaştım.

İşletim sistemim Windows 8.1 Pro satın aldım.

Donanımsal olarak herhangi bi eksiklik yok. Daha önce böyle bi hata ile karşılaşan olmamış. Ne yerli ne de yabancı forumlarda bulamadım hiç birşey.

Play tuşuna yüz kere abana abana basınca uplay içinde saniyelik bi pencere çıkıyor içinde hani yükleniyor anlamına gelen dönen çubuklar olan ve anında kayboluyor.

Bunu görmek için gözünüzü kırpmamanız lazım çok kısa sürelik.

Ne Playsore'da ne Ubisoft'ta ne de başka yerlerde bi yetkili bulamadım.

Hatta ttnet Müşteri temsilcisi kendinden bile bi haber. Bana internet müşterileri olmadan bile oyun alamayacağızı söyledi.

Bana yardım edebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlatmış olduğun sıkıntı şuan Dünya genelinde hakim Ubisoft Uplay twitter adresinde sorunun varlığından haberdarız. Düzeltmek için çalışılmakta denilmiş durumda. Bende oyuna giremiyorum.

Arkadaşlar bu sorun bende de var ayrıca uplay in internet sitesine de girilemiyor.
Ne masaüstündeki uPlay'e ne de internet sitesine erişilemiyor yani.

Oyun yeni çıktığı için beklenmedik bir yüklenme oldu sanırım serverlara o yüzdendir. Tabletten de girmeye çalışıyorum olmuyor. En kısa zamanda düzeltirler diye düşünüyorum.

Sen milyon dolarlık bütçe ile oyun yap sonra sistemin çöksün. Oyunu oynayabilmek için eve koşa koşa geldim. Dün geceden hesabımı almıştım. Şimdi öyle bir hesap yok diyor. Keşke yakınlarda bir yerde Ubisoft şubesi olsa :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı