Watch Dogs Uplay Sorunu

Galiba Aiden diye biri gerçekten var. Ve Ubisoft'a "Siz kimsiniz beni oyununuza sokarsınız? Ulleynn" diye kafa göz dalmıştır. Sonra o arada zarar gören uPlay sunucuları, bir daha gelmemek üzere ölmüşlerdir... (Tepki gelirse devamı gelir.) Şaka maka koskoca Ubisoft'un sunucuları çöktü. Devamıda gelmez hikayenin söyleyeyim.

Problem hala devam etmektedir. Dün akşam aynı durumda olduğum Watch Dogs D. E.ı Uplay içinden kaldırdım ve sonrada Uplay'i denetim masasından kaldırdım.
Bunla yetinmeyip HDD'de kalan klasörlerini de sildim. Sonrasında önce Uplay'i ve oyunu tekrar indirip kurdum. Değişen hiçbirşey yok.
Bu sefer Playsore'dan 21.39 GB boyutunda ki oyun partlarını indiriyorum. Umarım bu sefer açılır.
Uplay üzerinden inerken yaklaşık 14 GB gözüken oyun, Playsore'un kendi indirme aracı ile inerken 21.39 GB gözüküyor. İndirme sisteminde ki dosya uzantılarını göremitorum. Belki farklı şekilde sıkıştırma kulanımıştır. Belki de Uplay server'ları harbiden tıtrlamıştır..

Problem hala devam etmektedir. Dün akşam aynı durumda olduğum Watch Dogs D. E.ı Uplay içinden kaldırdım ve sonrada Uplay'i denetim masasından kaldırdım.
Bunla yetinmeyip HDD'de kalan klasörlerini de sildim. Sonrasında önce Uplay'i ve oyunu tekrar indirip kurdum. Değişen hiçbirşey yok.
Bu sefer Playsore'dan 21.39 GB boyutunda ki oyun partlarını indiriyorum. Umarım bu sefer açılır.
Uplay üzerinden inerken yaklaşık 14 GB gözüken oyun, Playsore'un kendi indirme aracı ile inerken 21.39 GB gözüküyor. İndirme sisteminde ki dosya uzantılarını göremitorum. Belki farklı şekilde sıkıştırma kulanımıştır. Belki de Uplay server'ları harbiden tıtrlamıştır..

İndirme bitti mi yoksa hala devam ediyor mu açabildiniz mi oyunu ?

Uplay sistemine giriş yapabiliyorum. Ama bu denemelerim bir saat kadar sürüyor. Birde kendi senaryo modunuzu oynarken aniden oyununuza başka oyuncular müdahale ediyor. Bu dayatma neden var oyunda akıl alır gibi değil. Sistemi kapattığınızda ise yetenek puanları ve gelişimler silinecek uyarısı yapıyor.

Bildiğim kadarı ile oyunda istiyorsanız başkaları size müdahale edemiyor. Bir kere 2XTheTap diye biri saldırıyor size. O da bot zaten.

O bot ile karşılaştım sorun onda değil ardından yağmaya başladı. Oyun içinde 40 bin dolarım çalındı hemde 3 kez aynı psikopat saldır. Nickname'i kullanıcı olduğunun ispatıydı. :D

İndirme bitti mi yoksa hala devam ediyor mu açabildiniz mi oyunu ?
Uplay üzerinden ikinci indirmede aynı sonucu verdi. Suan Playstore indirmesi devam etmektedir..

Aslında bir grup oluştursak ya da konu açsak. Dijital servislerden eklesek forumdaşları bu psikopat yabancılarla beraber mücadele etsek nasıl olur ? :neo:
Gayet güzel bi öneri, Gerçekletirecek gönüllü bi arkadaşımız var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı