Watch Dogs'un Oynanış Süresi Belli Oldu!!

watch-dogs.jpg

İsmini duyunca hepimizde bir heyecan yaratan ve 27 Mayıs 2014 tarihinde piyasada olacak açık dünya oyunu Watch Dogs' un oynayış süresi açıkladı. Oyunun yönetmenine, Twitter üzerinden gelen bir soru aracılığı ile öğrenilen bilgiye göre oyun; Görevlerle beraber şehirde biraz tur, atıp gezmekle birlikte ortala 35-40 saat gibi bir süre vaat ediyor oyunculara. Lakin, bu süre bana yetmez, bu oyunun suyunu çıkarmak istiyorum, en son ek görevine kadar yapıp, şehri karış karış gezmek istiyorum diyen arkadaşlar için ise oyunun süresi 100 saati bulacak. Eğer verilen bilgiler doğru ise bu oyun baya bir vakit öldürüp, GTA 5 çıkana kadar bizi eğlendirebilecek bir hava veriyor. Ya sizce? :)

Not: Aksini belirtmediğim taktirde haberlerim alıntı değildir ve olmayacaktır.

Ubisoft 40 dakika diyor ancak yan görevler ile beraber oluyor o da ve Ubisoft'un yan görevleri çok sıkıcı oluyor.

Ubisoft hakikatten ana senaryo konusunda sürükleyici, ancak yan görevleri yapasın gelmiyor. Mesela Assassin's Creed'in yan görevleri çok sıkıcı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı