Watch Fit 2 dışarıdan kadran yüklenmiyor

Huawei emui

Hectopat
Google Play'de mağazası olmadığı için ben de ona APK olarak indirdim sonra iyice dolandım. Çok sade şeyler vardı kadran olarak ve geneli paralı, bedava olan şeyler de çok az. Ben de dışarıdan yüklemeye karar verdim. Daha önce beğendiğim bir kadran vardı ama yuvarlak saatleri oluyordu ben de bunu şu anki saatime uyarlamak istedim ama internette 2 tane tema hazırlamak için program vardı facemaker diye ama onu bir türlü indiremedim. İndirsem de saatimi göremiyorum. Saati seçiyorsunuz orada ne saat gözüküyor ortası boş bir şekilde ve saatinizi görerek kadran hazırlıyorsunuz. YouTube'da bir sürü videosu vardı ama videoda saatimi görebiliyorum saatime kaldıran yapabiliyorum ama indirdiğim site ya da programda saatimi seçemiyorum. Bir tane daha program var o da dışarıdan malzemeleri alacaksın içinde yapacaksın öyle bir şeydi çok saçma gelmişti. Bir de üstüne üstelik saati ayarlarken ya da koyduğunuz bir ikonu ayarlarken belirli bir sayı girmeniz gerekiyor ve boyutunu öyle ayarlamanız gerekiyor. Normalde olması gereken fare ile tutacaksın aşağı yukarı indireceksin uygulama bir de İngilizce ve Çince ben de sonra bu uygulamalardan vazgeçtim. Şu anda buraya yazma nedenimi de açıklıyorum bazı Telegram konuşmaları var saatle alakalı kadranları attıkları bir konuşma ama ben onları bir türlü yükleyemedim yüklediğimde bana geçersiz olduğunu söylüyor ama videoda nasıl yapıldığını da anlatmış bir güzel yüklüyor ama ben kuramıyorum. Yani şöyle kadranlar daha çok kızlara göre ve sade ya da paralı o yüzden dışarıdan bir kadran arıyorum.

Telefon Samsung ise Huawei health uygulamasını Galaxy Store kullanarak düzgün bir şekilde indirin öncelikle.

Screenshot_20240127_153422_Galaxy Store.jpg

Telefon Samsung ise Huawei health uygulamasını Galaxy Store kullanarak düzgün bir şekilde indirin öncelikle.

Eki Görüntüle 2098553

Hayır realmi ve mağzasında indirdim ve içeriği başka çıktı ne gösterdi ne çıktı sanki replika telefon al mısın gibiydi yani telefon düzgün içeriği farklı uygulamada bende APK dediysem başka yerde değil appglery yani Huawei'e mağzasından indirdim

Yeni konular

Geri
Yukarı