Watch SE alınır mı?

Watch Series 6 ile farklarını incelemek lazım.

SE bir önceki nesil S5 çipi kullanıyor.(Watch Series 5 ile aynı çip)
Bunun yanında AOD, EKG ve Kanda Oksijen özellikleri eksik. Bundan sonrası seçim size kalmış.

Ben SE 40mm kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Watch Series 6 almadığım için pişman da değilim. Çünkü bu farklara karşı 1.000TL fazla ödemek içimden gelmedi. Tek önerim Nike versiyonunu almanız. Güzel Watch Faces var. 😊

Watch series 6 ile farklarını incelemek lazım.

SE bir önceki nesil S5 çipi kullanıyor.(Watch series 5 ile aynı çip)
Bunun yanında aod, ekg ve kanda oksijen özellikleri eksik. Bundan sonrası seçim size kalmış.

Ben SE 40mm kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Watch series 6 almadığım için pişman da değilim. Çünkü bu farklara karşı 1.000TL fazla ödemek içimden gelmedi. Tek önerim Nike versiyonunu almanız. Güzel Watch faces var. 😊

Ben series 6 kullanmaktayım. Doğru kararı vermişsiniz bana göre. Series 6 aldığımdan beri sadece başlarda kandaki O2 miktarı EKG çok bakıyordum. Şimdi neredeyse hiç bakmıyorum.

Ben series 6 kullanmaktayım. Doğru kararı vermişsiniz bana göre. Series 6 aldığımdan beri sadece başlarsa kandaki O2 miktarı EKG çok bakıyordum. Şimdi neredeyse hiç bakmıyorum.
Aslında sağlık problemi yoksa dediğiniz gibi ilk anda denenebilecek özelliklerden iki özellik var. Onlar da EKG ve o2 miktarı. Youtube’ta bir kullanım videosunda da aynısı denmişti. Şahsen AOD olsa kullanırdım ama bazı zamanlar şarjı zorluyorum o yüzden onu da kapatırdım.

Her iki seçenekte de etken olabilecek tek özellik daha yeni S6 çipi ama millet Watch Series 3’ü bile takır takır kullanıyor.

1619886037182.jpeg

Bu tür güzel saat temaları barındırıyor ve kordonu da çok hoş. 1619886075877.jpeg

Peki diğer kayışlarla uyumlu mu tam olarak? Özellike örgü solo loop olarak satılan kayışlar.
Evet, hepsiyle uyumlu olur. Tek artısı zaten saat temaları ve kayışı.

Yeni konular

Geri
Yukarı