Çözüldü Watchdog.sys mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oğuz Ziya

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar diliyorum, az önce Battlefield 3 oyununda iken ekran kartımın (XFX HD6850) ısısı 80 dereceye kadar çıktı ama bu hep yaşadığım bir sorun, kasa içi hava akımı çok az olduğu için. Oyunu oynarken bir anda mavi ekran hatası aldım. Bu sorunun sebebini merak ediyorum. Telefon ile fotoğrafını da çektim. Lütfen yardım edin nedir bunun sebebi?

NOT:Ekran kartımı servise göndermiştim. Geçici olarak Nvidia bir kart taktım onun Driver'ını yükledim, sorun sizce bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

20120918220014.jpg

Çözüm
Watchdog.sys ekran kartı ile işletim sisteminin iletişim kurmasını sağlayan sürüclerden... Ekran kartı sürücüsü güncel değilse, DirectX sürümü eskiyse ve Flash Player güncel değilse Watchdog.sys yüzünden mavi ekran alabilirsin.

Bunları uygula:

• Ekran kartı sürücünü güncelle.
  • DirectX'i güncelle.
  • Codec paketlerini ve DivX, RealPlayer, GOM, VLC gibi yazılımları silip K-Lite Mega Codec Pack kur.
  • Flash Player'ı güncelle, tercihen Chrome kullanın.
  • Watchdog.sys bir Windows dosyası olduğundan bütün güncelleştirmeleri yüklediğinden emin ol.
Watchdog.sys ekran kartı ile işletim sisteminin iletişim kurmasını sağlayan sürüclerden... Ekran kartı sürücüsü güncel değilse, DirectX sürümü eskiyse ve Flash Player güncel değilse Watchdog.sys yüzünden mavi ekran alabilirsin.

Bunları uygula:

• Ekran kartı sürücünü güncelle.
  • DirectX'i güncelle.
  • Codec paketlerini ve DivX, RealPlayer, GOM, VLC gibi yazılımları silip K-Lite Mega Codec Pack kur.
  • Flash Player'ı güncelle, tercihen Chrome kullanın.
  • Watchdog.sys bir Windows dosyası olduğundan bütün güncelleştirmeleri yüklediğinden emin ol.

Çözüm
Yardımınız için teşekkür ederim. Flash Player ve DirectX güncelmiş. Dediğim gibi emaneten Nvidia bir kart takıp sürücüsünü yüklemiştim. Şu anda kullandığım kart işe AMD. Bu bir sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımınız için teşekkür ederim. Flash Player ve DirectX güncelmiş. Dediğim gibi emaneten Nvidia bir kart takıp sürücüsünü yüklemiştim. Şu anda kullandığım kart işe AMD. Bu bir sorun teşkil eder mi?

Tabi ki eder ! nVidia sürücüsünü kaldırın.

Bulabilsem kaldıracağım da bulamıyorum bir türlü. Nasıl bulabilirim denetim masasında görünmüyor.

Malesef yok öyle bir şey.

Ya watchdog.sys yi bir kere aldım, tekrar yaşamadım Burak Alkan'ın dediklerini yaptıktan sonra bir daha rastlamadım o soruna. Sanırım düzeldi.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı