WattMan hatası hala devam ediyor mu?

318177

Hectopat
İyi günler. WattMan hatası devam ediyor mu halen? Bu sorun yüzünden NVIDIA alayim mi yoksa AMD mi? WattMan bitti ise AMD istiyorum. Beni aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben RX 590 kullanıyorum ve şunu söyliyebilirim ki AMD'nin yeni 2020 sürücülerinden sonra o hata neredeyse yok oldu yani eğer AMD kart almak istiyorsan gönül rahatlığıyla alabilirsin.

WattMan sadece bilinen büyük bir hata. Ben de RX570 kullanıyorum. Anladığım kadarıyla kafam rahat olsun istiyorsunuz. O zaman NVIDIA alın derim.

Çok teşekkür ederim siz hangi ekran kartını kullanıyorsunuz.
Sapphire RX 580 Pulse 8 GB kullanıyorum. Overclock denemelerim hariç WattMan hatası almadım.

Ben kartı alıp takacağım hiç OC yapmayacagım saten fabrika OC çıkışlı ve RX serisi düşünüyorum sizce alınır mı hiç uğraşmak istemiyorum cevaplarsanız sevinirim.
@Recep Baltaş.
@Ali Güngör.

Ben kartı alıp takacağım hiç OC yapmayacagım saten fabrika OC çıkışlı ve RX serisi düşünüyorum sizce alınır mı hiç uğraşmak istemiyorum cevaplarsanız sevinirim.

Bence alınabilir. Ben sorunsuz kullanıyorum. Hangi kart ve hangi modeli onu belirtirseniz o kartın özelinde yardımcı olabiliriz.

Bence alınabilir. Ben sorunsuz kullanıyorum. Hangi kart ve hangi modeli onu belirtirseniz o kartın özelinde yardımcı olabiliriz.

Özür dilerim ban yedim ben RX 570 düşünüyorum ucuz olduğu için ben Driver kuracağım sadece başka OC falan anlamam takacağım RX 570imi PUBG Lite GTA 5 o kadar arasıra YouTube'den video izlerim işlemci olarak R5 1600 bütçe kısık 500GB SSD Samsung 16 GB 3200 MHz RAM sizce RX570 olur mu bu sisteme yoksa MSI NVIDIA GTX 1650 Super gamingx mi alayım hangisi WattMan hatası devam ediyor mu yani düzeldi mi son Driver ile çözüldü diyorlar bir de bana 4500 TL maksimum PC önerisi yapar mısınız lütfen kafam rahat olsun istiyorum ☺☺☺

Valla AMD'de WattMan hatası yaşamayacağınızı düşünüyorum ben de yaşamadığımdan ötürü. Ama eğer 1650 Super alma şansınız varsa kesinlikle Nvidia tercih edin. 1650 Super daha güçlü bir kart. Dediğiniz sistem gayet güçlü gözüküyor bence tercih edilebilir. Ama fiyat ne? Hazır sistem mi düşünüyorsunuz?

Valla AMD'de WattMan hatası yaşamayacağınızı düşünüyorum ben de yaşamadığımdan ötürü. Ama eğer 1650 Super alma şansınız varsa kesinlikle NVIDIA tercih edin. 1650 Super daha güçlü bir kart. Dediğiniz sistem gayet güçlü gözüküyor bence tercih edilebilir. Ama fiyat ne? Hazır sistem mi düşünüyorsunuz?
Ürünler bunlar bütçem bukadar işlemci olarakta ryzen 5 1600 kullanacağım o zaman 5200 falan oluyor sizce nasıl
@Recep Baltaş.
@Ali Güngör.
Bakarsanız sevinirim Recep abiiiiiii.
Valla AMD'de WattMan hatası yaşamayacağınızı düşünüyorum ben de yaşamadığımdan ötürü. Ama eğer 1650 Super alma şansınız varsa kesinlikle NVIDIA tercih edin. 1650 Super daha güçlü bir kart. Dediğiniz sistem gayet güçlü gözüküyor bence tercih edilebilir. Ama fiyat ne? Hazır sistem mi düşünüyorsunuz?

Sisteme bakarsımiziniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-04-13-16-29-06-538_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-13-16-29-06-538_com.android.chrome.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2020-04-13-16-29-10-976_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-13-16-29-10-976_com.android.chrome.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2020-04-13-16-29-15-504_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-13-16-29-15-504_com.android.chrome.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı