WattMan hatası kasten mi yapılıyor?

Berkcan2834

Hectopat
Daha fazla  
Bu aralar herkes WattMan hatası alıyor. Her yerde AMD WattMan hatası sorunları çıkıyor. Bence AMD bunu yazılım ile bilerek yapıyor. Sizce?

WattMan hatası ile ellerine satış azalması dışında ne geçebilir ki?

Neden yapsın ki.

NVIDIA ekran kartları miningden dolayı ürünler pahalaştı ve AMD'de aynı şekilde pahalaştı NVIDIA ekran kartları pahalaşınca herkes AMD'ye yüklendi ama genellikle 2. ellere yüklendi eski kartlar RX 580 RX 570 RX 5500XT gibi AMD millet bunları almasın diye olabilir bana öyle geldi.

Bu aralar kim WattMan alıyor, eskiye göre ne değişti ve kaynağın nedir? Ben önceden de almıyordum hala almıyorum.

Bazı bilgisayar Facebook gruplarındayım genellikle herkes WattMan arızasından şikayetçi.

Bilerek değil. Yazılıma önem vermedikleri için.

Bencede.

NVIDIA ekran kartları miningden dolayı ürünler pahalaştı ve AMD'de aynı şekilde pahalaştı NVIDIA ekran kartları pahalaşınca herkes AMD'ye yüklendi ama genellikle 2. ellere yüklendi eski kartlar RX 580 RX 570 RX 5500XT gibi AMD millet bunları almasın diye olabilir bana öyle geldi.
Size öyle geliyor hocam böyle bir durum yok

Bazı bilgisayar Facebook gruplarındayım genellikle herkes WattMan arızasından şikayetçi.

Bencede.
AMD Ekran kartları pahalılaşmadı ki? 1 hafta önce 6900XT 18k'ydı şimdi 14500.

Geri
Yukarı