Wattpad hikayesi nasıl?

mikroyumuşak

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sinop
Daha fazla  
Ön yargıları kırayım: Fantezili aşk hikayesi vs. değil.
Yararlandığım Noktalar: YouTube'da bir video görmüştüm ve o video bir filmden alıntıydı. Hikayenin karakterleri ve olay örgünüsü ben yaptım ancak ileride küçük bir parçada bu videoda konusunda deyineceğim. Ayrıca hikayedeki Terai Uhmah aslında o videodaki karaktere benzer bir rol olacak. Karakterlerin ana amacını tamamen kendim yazdım. Hikayenin gerçekleştiği yer benim uydurduğum bir yerin isminin değiştirilmiş hali.

Kısaca, bu 4 kişi bir deney merkezinden kaçmaya çalışıyor, bunlar kaçmaya çalışırken labovatuarda sıkıntılar çıkıyor (Terai Uhmah sıkıntı çıkartıyor) ve Deney Etiği Birliği bu deney merkezini incelemek, ardından da kapatmak için buraya geliyor. Bu denekler kapalı tutulduğu için çıkarılmayacaklar ve bu deneklerden 4'ü olan biteni fark edip buradan kaçmaya çalışıyor. Hikaye yazmakta pek iyi değilim kusuruma bakmayın.

Sadece ilk sayfasını yazdım, bitirdiğimde yeniden konusunu açarım.

Bahsetmeyi unuttum, bu deney merkezi şüpheli hareketleri yüzünden zaten devlet kontrolünde. Olay gelecekte geçiyor.

Her kitap bir şeyler öğretir.
1696108358699.png

Wattpad okumayı pek sevmem, ama kendimi geliştirmem açısından hikayeler yazıyorum. Yakın çevremin bu hikayeyi "uygunsuz" göreceğinden dolayı burada sorayım dedim. Sizi de yordum kusura bakmayın.

Ailem öyle görüyor. Ne bileyim sırf yaptığım bir animasyonda adamlar kaza yaptı diye (kan vs. yok ayrıntısız öylesine düşüyorlar karakterler) sorgulamışlardı.
Olsun hocam, insanların yaratıcılığınızı engellemesine izin vermeyin lütfen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı