waveBTC nedir?

Hocam withdraw diyorum bana sadece parayı atacağım adresi ve ne kadar atacağımı soruyor.

Hocam ininal kartla çok küçük bir kısmını çekip denesem bir zarar gelir mi?

İninal ile deneyin bakalım çekebilecek misiniz?
Hocam kısacası arkadaşlarınıza gösterip; "Bak, benim 25 bilmem kaç bin param var!" demek için sözde bitcoininiz oldu. Adınıza sizi tebrik ederim. Bundan sonraki adımlarda forumdaki arkadaşları dikkate alıp kendinizi frenleyin. İşin erbabı değilim ama muhtemelen bir şeyleriniz çalınır.
Hocam denesin bakalım 1 kere belki para gelecek zengin olacak.

Merhaba arkadaşlar, sabah vakitlerinde Discord'dan gelen BTC kodu hakkında bir konu açmıştım.

Dayanamadım, bu kodu denedim. Hiçbir bilgi istemedi, sadece yeni açtığım bir e-posta adresiyle siteye kayıt oldum ve promo kodunu yazdıktan sonra Balance 0.6135 diye bir yazı geldi ve cüzdana girdiğimde bu çıktı.

Eki Görüntüle 939901

Bu ne anlama geliyor?

Başlığı alakasız şekilde düzenleyen moderatörede selamlarımı iletiyorum.
Hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum bu arada ve depozitli site ona göre dikkat edin 0.0005 bitcoin çekebiliyorsunuz sadece bedava olarak sanırım.
Merhaba arkadaşlar, sabah vakitlerinde Discord'dan gelen BTC kodu hakkında bir konu açmıştım.

Dayanamadım, bu kodu denedim. Hiçbir bilgi istemedi, sadece yeni açtığım bir e-posta adresiyle siteye kayıt oldum ve promo kodunu yazdıktan sonra Balance 0.6135 diye bir yazı geldi ve cüzdana girdiğimde bu çıktı.

Eki Görüntüle 939901

Bu ne anlama geliyor?

Başlığı alakasız şekilde düzenleyen moderatörede selamlarımı iletiyorum.
Hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum bu arada ve depozitli site ona göre dikkat edin 0.0005 bitcoin çekebiliyorsunuz sadece bedava olarak sanırım.

hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum bu arada ve depozitli site ona göre dikkat edin 0.0005 Bitcoin çekebiliyorsunuz sadece bedava olarak sanırım.

hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum bu arada ve depozitli site ona göre dikkat edin 0.0005 Bitcoin çekebiliyorsunuz sadece bedava olarak sanırım.

Site dolandırıcı ancak orada çekim ücretinden bahsediliyor, bilginiz yoksa yanlış yönlendirmeyin insanları.

1616662215085.png

Yalan olduğunu böyle basit bir çözümle anlayabiliriz :)

Kimse kimseye bu dönemde bedava bitcoin vermez dostum bırak gitsin.

Hocam withdraw diyorum bana sadece parayı atacağım adresi ve ne kadar atacağımı soruyor.

Hocam ininal kartla çok küçük bir kısmını çekip denesem bir zarar gelir mi? Zaten kartın şifresini istemiyor.

Eki Görüntüle 939923
Hocam hemen Binance hesabı açın. Cüzdan adresinizi öğrenin ve adrese o uzun yazıyı yazın. Belki doğrudur ama emin değilim.
Eki Görüntüle 939927

Yalan olduğunu böyle basit bir çözümle anlayabiliriz :)

Kimse kimseye bu dönemde bedava bitcoin vermez dostum bırak gitsin.
Vivaldi için öyle bende bir sürü site çıkıyor.

Arkadaşlar sıfırdan bir BTC cüzdanı açacağım. Eğer kişisel bilgi falan isterse girmeyeceğim. İçinde hiçbir şey olmayan BTC cüzdanına ne yapabilirler ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı