Waydroid uygulamalarını uygulama menüsünden kaldırmak mümkün mü?

621657

Centipat
Daha fazla  
Waydroid'de yüklediğim tüm uygulamalar ana ekrana geliyor nasıl kaldırırım?

Fedora GNOME kullanıyorum.

@Kernelginar

@Rona

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    173,1 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Kod:
/usr/share/applications
~/.local/share/applications

Bu dizinleri kontrol edin. Uygulama kısayolları buralarda yer alır.

Waydroid'i başlattığınızda Waydroid kendi otomatik oluşturuyor olabilir. Bunun için bir betik yazıp, her Waydroid'i açtığınızda kısayolları otomatik silebilirsiniz.

Waydroid'i başlattığınızda Waydroid kendi otomatik oluşturuyor olabilir. Bunun için bir betik yazıp, her Waydroid'i açtığınızda kısayolları otomatik silebilirsiniz.
Sağolun ama onu yapacak seviyede değilim :)

Waydroid'i başlattığınızda waydroid kendi otomatik oluşturuyor olabilir. Bunun için bir betik yazıp, her Waydroid'i açtığınızda kısayolları otomatik silebilirsiniz.

Hocam Linux Mint kullanırken oturum ve başlangıç diye bir uygulama vardı oraya başlangıçta çalışacak kodları girebiliyordum bu uygulama ya da benzeri GNOME da var mı oraya applications klasörünü silmek için komut girmeyi düşünüyorum

Sağolun ama onu yapacak seviyede değilim :)

Hocam Linux Mint kullanırken oturum ve başlangıç diye bir uygulama vardı oraya başlangıçta çalışacak kodları girebiliyordum bu uygulama ya da benzeri GNOME da var mı oraya applications klasörünü silmek için komut girmeyi düşünüyorum
@Kernelginar

Son düzenleme:
@621657

~/.config/autostart klasörüne koyduğunuz .desktop dosyaları siz oturum açtığınızda çalışır. Oraya koyabilirsiniz.

Geri
Yukarı