WD 1 TB HDD vs Seagate 1 TB HDD

SSD performansı etkilemez.

WD daha az bozuluyor deniyor.

SSD bilgisayardaki veri okuma hızını arttıracağı için, örneğin SSD üzerine Windows işletim sistemi kurarsan açılış süresi kesinlikle kısalacaktır, aynı zamanda video editi le uğraşan arkadaşlarda yüksek çözünürlüklü videoları daha kolay editleyebilir bu örnekler çoğaltılabilir. Oyun kısmına gelirsek hikayeli oyunlarda özellikle loading ekranlarını daha az görürsünüz :)

SSD bilgisayardaki veri okuma hızını arttıracağı için, örneğin SSD üzerine Windows işletim sistemi kurarsan açılış süresi kesinlikle kısalacaktır, aynı zamanda video editi le uğraşan arkadaşlarda yüksek çözünürlüklü videoları daha kolay editleyebilir bu örnekler çoğaltılabilir. Oyun kısmına gelirsek hikayeli oyunlarda özellikle loading ekranlarını daha az görürsünüz :)
Tabi oyun SSD üzerine kurulu ise oyun içi bekleme süresi azalacaktır(y)

Barracuda serisi iyidir WD BLUE' da. Ben 2 sene içinde 3 Seagate HDD değiştirdiğimi biliyorum kafa atma problemi yüzünden. Yaklaşık 1 senedir de WD BLUE kullanıyorum daha sorun yaşamadım o yüzden WD BLUE öneririm.

Seagate pişmanlıktır. Aldığım harddisk bir gün sonra bozuldu.Okuyucu kafa diske vurup diski ikiye ayırmış. Garantide kullanıcı hatası deyip duruyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı