WD 320 GB HDD alınır mı?

frukoin

Kilopat
240 GB SSD kullanıyorum. Yaklaşık 5 GB'lık boş alanım kaldı. Haliyle performans düşüşü oluyor. Bir yerde 320 GB HDD'lerin üretimi olmadığını okumuştum. Yanına 320 GB HDD alsam nasıl olur? SSD'ye kurulu GTA 5 gibi yüksek boyutlu oyunları bu HDD'ye atmayı düşünüyorum. 1 yıl kadar beni idare etse yeterli olur. Aşağıdaki ürün uygun mudur? Bütçem bu civarda.

Uygundur. Aynı HDD'yi zamanında Windows için kullandım şimdi ise depolama için kullanıyorum. Bir sorun yaşatmadı, 20K saattir çalışmış, Bad Sector almadım.

HDD'ye oyunları atarsanız hocam oyunları yavaşlatabilir SSD yükseltin bence.

Hocam artık 500 bile yetmemeye başladı ama sadece GTA kuracaksanız 150 GB bile yeter.

Dikkat et diye söylüyorum, aynı harddiski B450M S2H anakartıma almıştım. Başka bir anakart okudu ama benim anakartım bunu okumadı. Aynı anakarta sahip olan bazı kişiler benimle aynı şikayeti dile getirmişler. Senin anakartın ne bilmiyorum ama, eğer B450M S2H ise boşuna alma. Çalışmayacaktır.

240 GB SSD kullanıyorum. Yaklaşık 5 GB'lık boş alanım kaldı. Haliyle performans düşüşü oluyor. Bir yerde 320 GB HDD'lerin üretimi olmadığını okumuştum. Yanına 320 GB HDD alsam nasıl olur? SSD'ye kurulu GTA 5 gibi yüksek boyutlu oyunları bu HDD'ye atmayı düşünüyorum. 1 yıl kadar beni idare etse yeterli olur. Aşağıdaki ürün uygun mudur? Bütçem bu civarda.

WD Black tercih etmenizi tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı