WD 320 GB HDD alınır mı?

anilyldz

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, 320 GB 7200 RPM HDD alacağım. Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri bunu beğendim ürünün özelliklerinde 7200 devir/dakika yazıyor. Bu HDD alınır mı? Ve sanırım harddisk alınca yanına kablo almak gerekiyormuş pek anlamıyorum bu işlerden bu HDD'nin yanında bir şey almam gerekiyorsa linkini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 320 GB 7200 RPM HDD alacağım. Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri bunu beğendim ürünün özelliklerinde 7200 devir/dakika yazıyor. Bu HDD alınır mı? Ve sanırım harddisk alınca yanına kablo almak gerekiyormuş pek anlamıyorum bu işlerden bu HDD'nin yanında bir şey almam gerekiyorsa linkini atar mısınız?

Aynısını kullanıyorum evet 7200RPM ve net 299GB boyutu var anakarta bağlamak için SATA2 data kablosu gerek.
Bu ürünü alabilirsiniz.

Hocam, bu diskler uzun zamandır üretilmiyor. Revizyonlu ürünler olabilir. Elinizde kablo yoksa almanız gerekiyor.

Anakartim B450M Dragon uyar mı hacım bir de başka bir şeye ihtiyacım yok degilmi.

Her anakarta uyar sizin anakarta da uymlu güç kaynağından çıkan SATA kablosunu ve alacağınız kabloyu bağlayacaksızın başka bir şey yok.

Her anakarta uyar sizin anakarta da uymlu güç kaynağından çıkan SATA kablosunu ve alacağınız kabloyu bağlayacaksızın başka bir şey yok.
kasaya uymama ihtimalide yoktur heralde Gamebooster GB-L06B USB3.0 Siyah Double Rıng Rgb Fan Meshed Fiyatı kasam bu
Yorumları pek iç açıcı değil önermem,fiyatı uygun ama yine de almayın.
Yorumlarda bir kişi sağlık testi yapmış ürünün 0 oldugunu söylemiş.

Geri
Yukarı