WD 320GB HDD alınır mı?

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdaki 180GB hard disk bozulduğu için yeni hard disk alacağım. WD3200AAJS modelini almak istiyorum. 2 sitede aynı fiyata buldum sizce hangisini almalıyım? Bu hard diskten daha iyi ve aynı fiyatlarda bir hard disk var mı?

Bütçe varsa paraya kıyıp 240 GB SSD almanı tavsiye ederim ama elden bir şey gelmiyorsa attığın bağlantıların birisinden alabilirsin. Yine de çok bir performans beklememek lazım çünkü çok eski diskler kendileri, kullanırken karın ağrısı yaşarsın.

Son düzenleme:
Bu benim eski HDD'm. Arkadaşın dediği gibi muhtemelen yenilenmiş versiyon. Bu HDD 2009 çıkışlı çünkü. Hızları 90 diye biliyorum. Kanser edebilir. Bunun yerine 120 GB SSD alabilirsin.

Bu benim eski HDD'm. Arkadaşın dediği gibi muhtemelen yenilenmiş versiyon. Bu HDD 2009 çıkışlı çünkü. Hızları 90 diye biliyorum. Kanser edebilir. Bunun yerine 120 GB SSD alabilirsin.

Bütçe varsa paraya kıyıp 240 GB SSD almanı tavsiye ederim ama elden bir şey gelmiyorsa attığın bağlantıların birisinden alabilirsin. Yine de çok bir performans beklememek lazım çünkü çok eski diskler kendileri, kullanırken karın ağrısı yaşarsın.

Bazı SSD'ler sorunlu diye duymuştum. Hem sorunsuz hem de ucuz bir SSD önerebilir misiniz? ( 120GB )

Geri
Yukarı