Elektronik WD Black SN850 1TB 1.840₺

Son durak olması lazım artık bundan sonraki durak İstanbul olması lazım.

Sonraki durak Hoofddorp, Hollanda oluyor genelde. Çünkü TR'ye gelen kargo uçağının kalkış yeri orası. Benimki de bugün Krefeld'e gelmiş. Yukarıda Cuma/Cumartesi demiştim ama Krefeld'den sonra teslim olması 5 iş gününü buluyor. Pazartesi ya da en kötü Salı gelecek sanırım.

Sonraki durak Hoofddorp, Hollanda oluyor genelde. Çünkü TR'ye gelen kargo uçağının kalkış yeri orası. Benimki de bugün Krefeld'e gelmiş. Yukarıda Cuma/Cumartesi demiştim ama Krefeld'den sonra teslim olması 5 iş gününü buluyor. Pazartesi ya da en kötü Salı gelecek sanırım.
Benimki bugün Hoofddorp şubesinden çıkmış, varış tarihi olarak 27 Temmuz gözüküyor ama. En geç teslim tarihi mi 27 Temmuz acaba?

Şehirlerin adını tamamen şaşırmışım pardon siz doğru söylüyorsunuz. Benimki de bugün Hoofddorp'tan çıkış yaptı
. Screenshot_2022-07-20-20-34-41-736_com.android.chrome.jpg

Benimki bugün Hoofddorp şubesinden çıkmış, varış tarihi olarak 27 Temmuz gözüküyor ama. En geç teslim tarihi mi 27 Temmuz acaba?

27 Temmuz Amazon'un verdiği tahmini teslim tarihinin son günüdür muhtemelen. Eğer İstanbul ya da yakın bir büyükşehirdeyseniz Cumartesi teslim edilme ihtimali yüksek.

13 Temmuz akşamı sipariş etmiştim. Şimdi posta geldi. Kolay gelsin ile gelecekmiş. Paket gönderildi yazıyor sadece şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı