WD Black SN850X 1TB alınır mı?

Anakart
MSI MAG Z690 Torpedo
Merhaba.

Yeni sistem topladım ama sadece SSD kalmış onu bekliyorum Amazon da Samsung 980 Pro siparişi verdim ama halen beklemede ellerinde ürün mü yok anlamadım gitti. Samsung'dan önce WD Black SN850X modeli arasında kalmıştım ama şimdi karşıma çıktı.
Heatskin 2300 TL.
Düz heatskin olmayan 1995+275 ithalat depozito ücreti ile 2270 TL geliyor.
Bu ikisi arasında kaldım. Anakartım MSI Z690 Torpedo. M.2 yuvasındaki termal pedlerde çok iddialı yazıyor yani heatskin olmayanı alıp M.2 yuvasına mi taksam ve şu anki Samsung 980 Pro SSD'nin halen siparişi iptal butonu duruyor, onu da 2745'e aldım. Kafam karıştı, ne yapayım hem Samsung hem WD seti mi yapsam?

Bu modellerin hepsi 1TB.
@253662 @yapiz @Amanita @Yener K. hocalar sizden öneri bekliyorum.

Merhaba.

Yeni sistem topladım ama sadece SSD kalmış onu bekliyorum Amazon da Samsung 980 Pro siparişi verdim ama halen beklemede ellerinde ürün mü yok anlamadım gitti. Samsung'dan önce WD Black SN850X modeli arasında kalmıştım ama şimdi karşıma çıktı.
Heatskin 2300 TL.
Düz heatskin olmayan 1995+275 ithalat depozito ücreti ile 2270 TL geliyor.
Bu ikisi arasında kaldım. Anakartım MSI Z690 Torpedo. M.2 yuvasındaki termal pedlerde çok iddialı yazıyor yani heatskin olmayanı alıp M.2 yuvasına mi taksam ve şu anki Samsung 980 Pro SSD'nin halen siparişi iptal butonu duruyor, onu da 2745'e aldım. Kafam karıştı, ne yapayım hem Samsung hem WD seti mi yapsam?

Bu modellerin hepsi 1TB.
@253662 @yapiz @Amanita @Yener K. hocalar sizden öneri bekliyorum.

Arkadaşlar benim dediğim markalar üzerinden değerlendirme yapsanız bana daha yardımcı olursunuz bu dediginiz markaları ve modelleri biliyorum sadece benim seçtiğim modeller arasında karar versek?

Yeni konular

Geri
Yukarı