WD Blue sabit disk alınır mı?

@288313 Hayırlı olsun hocam. Uzun ömürlü olacaktır. CMR kayıt kullanan, fıstık gibi bir HDD. Tek sorunu 64 MB önbelleği olması. Biraz küçük ama böyle genel kullanım için üretilmiş bir HDD'de pek önemli değil. Daha üst seviye HDD'lerde var 128 MB ve 256 MB önbellekler.

@288313 Hayırlı olsun hocam. Uzun ömürlü olacaktır. CMR kayıt kullanan, fıstık gibi bir HDD. Tek sorunu 64 MB önbelleği olması. Biraz küçük ama böyle genel kullanım için üretilmiş bir HDD'de pek önemli değil. Daha üst seviye HDD'lerde var 128 MB ve 256 MB önbellekler.
Hangisi daha iyi hocam WD Blue'mu P300'mü?

Hocam 5400RPM olan 14 yıllık 320GB HDD'den geçeceğim. Yani benim için devrim olacak. Teşekkür ederim dostum.

Hangisi daha iyi hocam WD Blue'mu P300'mü?
İkisi de eşit kalitede diskler. Hangisinin görünümü hoşunuza gidiyorsa onu alın. :D P300 yaklaşık bir 5-10 MB/s daha hızlı ama fark edebileceğiniz bir hız bile değil.
Hocam 5400RPM olan 14 yıllık 320GB HDD'den geçeceğim. Yani benim için devrim olacak. Teşekkür ederim dostum.
Rica ederim hocam. :) Bir faydam dokunduysa ne mutlu bana. Güle güle depolayın verilerinizi. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı