WD Blue SN550 alınır mı?

Ben pek bir şey bilmiyorum DRAM olunca ne oluyor DRAM'siz olunca ne oluyor o kadar hor kullanmıyorum zaten içine bir oyun atmayı düşünüyorum.
DRAM'e bir nevi SSD'nin belleği diyebiliriz. SSD'de hangi verinin nerede tutulduğunu hızlıca bulmak için bu bilgiler DRAM'de depolanır. DRAM yok ise NAND yongalarında ya da kontrolcünün gömülü belleğinde tutulur. Eğer DRAM bulunmayan bir SSD kullanacaksanız depolama amaçlı kullanmanız daha iyi olur aksi takdirde yüksek çalışma sıcaklığı sorunu yaşayabilirsiniz.

MacBook Air 2017 model için Samsung 9800 Pro aldım. Mac'ta sorunsuz çalışırken, Windows'ta aşırı ısınmadan dolayı yükleme tamamlanmıyor.
HP SSD EX900 M.2 NVME-500 GB aldım her şey normal. Diski daha da büyütmek adınawd Blue SN550 NVMe SSD dahili depolama, 1 TB sıparış geçtim. Umarım uyum sorunu yaşamam.
Haklısınız. Emekli öğretmenim,yazım kurallarını bilirim.Ancak forumlardan alışkanlık küçük harflerle devam ve yaşlılık (66) sonucu el titremesi ve konsantre sorunu bazı hatalara sebep olabiliyor.
WD Blue SN550 NVMe SSD 1 tb diskim geldi. 2017 model macbook air için aldım. Mac sur Monterey ve boot camp a windows 11 kurdum. Genelde Movavi Video ile UHD video montajı yaparım. Birkaç deneme yaptım, sorunsuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı