WD Elements 1TB harici HDD laptopta düzgün çalışmıyor

yaboxo4824

Hectopat
Merhaba,

7-8 yıl önce aldığım ve hala kullanmakta olduğum WD Elements 1TB harici HDD'yi iş yerindeki PC'de açınca içinde düzenleme işlemi yapabiliyorum taşıma, silme vb işlemler. Fakat evdeki laptopa taktığımda silme düzenleme taşıma vs hiçbir şey yapamıyorum. Dosya özelliklerine sağ tıkladığımda salt okunur olduğunu fark ettim dosyaların. Aldığımdan beri hiç formatlamadım. Tek çıkar yol işlem yapabildiğim PC'de dosyaları silip düzenleyip kalanların yedeklerini aldıktan sonra diski formatlamak gibi duruyor ama o kadar yerim de yok. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Merhaba,

7-8 yıl önce aldığım ve hala kullanmakta olduğum WD elements 1TB harici HDD'yi iş yerindeki PC'de açınca içinde düzenleme işlemi yapabiliyorum taşıma, silme vb işlemler. Fakat evdeki laptopa taktığımda silme düzenleme taşıma vs hiçbir şey yapamıyorum. Dosya özelliklerine sağ tıkladığımda salt okunur olduğunu fark ettim dosyaların. Aldığımdan beri hiç formatlamadım. Tek çıkar yol işlem yapabildiğim PC'de dosyaları silip düzenleyip kalanların yedeklerini aldıktan sonra diski formatlamak gibi duruyor ama o kadar yerim de yok. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

İş yerinde erişiminiz var ise bu sürücünün özellikleriniden erişim yetkisi altındaki kullanıcılara everyone kullanıcısını ekleyip deneyin.

Geri
Yukarı