WD elements 1TB taşınabilir disk alırsam pişman olur muyum?

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gündür disk arıyordum ve 3 disk arasından WD elements 1TB'i Technopat Sosyal'inde yardımıyla seçtim. Ve Hepsiburada'dan aldım. Biraz sosyalde arama yapınca bazı kişiler bazı sorunlar yaşamış bu diskle. Sizce alırsam sorun yaşar mıyım? Yani bu disk i alan çoğu kişi sorun yaşıyor mu? Ben bu diske genelde oyun kuracağım. Cevap verirseniz sevinirim. (kendiniz memnun musunuz ve ne zamandan beri kullanıyorsunuz bunları yazarsanız iyi olur.)

Aldığım yer: https://www.hepsiburada.com/wd-elem...10bbk-wesn-p-HBV000004FNFZ?magaza=Hepsiburada

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle al yıllardır wd kullanirim harici disk olarak hic pişman olmadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olurda diskin bozulursa içini açmak zorunda kalabilirsin. Videoda görüleceği üzere Seagate diskler daha modüler. Böylece eğer sadece USB port kısmı bozulursa yeni "SATA to USB" cihazı alıp diske erişebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunda ise yukarda yazdığım durumda diski kurtarman daha zor olur.

Olurda diskin bozulursa içini açmak zorunda kalabilirsin. Videoda görüleceği üzere Seagate diskler daha modüler. Böylece eğer sadece USB port kısmı bozulursa yeni "SATA to USB" cihazı alıp diske erişebilirsin.
Bunda ise yukarda yazdığım durumda diski kurtarman daha zor olur.
2 yıllık garantisi var aldığım diskin. Fakat zaten bozulursa kendim açmam diye düşünüyorum. Zaten bozulan çoğu diskin içindeki veriler kurtarılamamış. Usb port kısmından bahsetmişsiniz ama ben anlayamadım bu yüzden yorum yapamayacağım.

2 yıllık garantisi var aldığım diskin. Fakat zaten bozulursa kendim açmam diye düşünüyorum. Zaten bozulan çoğu diskin içindeki veriler kurtarılamamış. Usb port kısmından bahsetmişsiniz ama ben anlayamadım bu yüzden yorum yapamayacağım.
Sadece bozulunca değil hdd değiştirmeniz gerektiğinde de daha iyi veya çıkan hdd î bilgisayarda kullanabilmek için daha uygun. 10 yıl önce aldığım 500 gb çıkarıp pc ye taktim yerine 1 tb taktim.

Yeni konular

Geri
Yukarı