WD Elements 2TB Harici Harddisk Sorunu

Alcatraz6541

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bu sitedeki ilk postum ama ciddi bir problemim var. 2 TB ama bilgisayarda 1,81 TB gözüken WD Elemets harici harddiskim var. Bir gün içindeki videoyu izlerken birden video bulunamıyor hatası aldım. Ayrıca aynı klasörlerdeki diğer videoların fotoğrafları da gözükmüyordu. Bir önceki klasöre çıkmak istediğimde bu klasör silindi hatası aldım.

Bilgisayarımda Elements adındaki harddisk artık gözükmüyordu. Çıkarıp taktım olmadı. Bilgisayarı kapattım ve harddiski başka slota takıp açtım ama yine gözükmüyordu. Ondan sonra baya uğraştım. USB portlarını güncelledim, ve ne harddiskte ne de kabloda sorun görülmüyordu. Yeniledim, kaldırıp tekrar taktım ama yok. Sorun var kısmına baktığımda sorun gözükmüyordu.

Sonra Disk yönetimine baktığımda harddisk gözüküyor ve bir hata çıkıyordu. Ondan sonra slota takılan önceki USB arızalı diye USB tanınamadı hatası aldım. Ondan sonra bir daha güncelledim USB sürücülerini ama nafile. O olaydan bir hafta sonra yine aynısı oldu. Ne olur yardım. İçinde baya dosyam vardı. Az yer kalmıştır diye düşünürseniz 300 GB yer kalmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl olmuş ama ben de aynı cihazı kullanıyorum ve birdenbire aynı sorun bende de meydana geldi. Sorunu çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz nasıl çözdünüz? Bilgi verirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı