WD Elements Portable 2.5" 3TB Taşınabilir Disk alınır mı?

Yorum için teşekkür ediyorum. Bu alımın ana amacı film depolamak olacak. Oyun için zaten 1 TB bir NVMe'yi sisteme dahil ettim.
O zaman hiç beklemeyin, fiyat değişikliği yapılmadan yapıştırıverin hocam. Emin olun, o marka ve modeller sizi üzmeyecektir. Zaten 1 TB olanı kullanıyormuşsunuz, fazla detaya gerek kalmadı. :)

O zaman hiç beklemeyin, fiyat değişikliği yapılmadan yapıştırıverin hocam. Emin olun, o marka ve modeller sizi üzmeyecektir. Zaten 1 TB olanı kullanıyormuşsunuz, fazla detaya gerek kalmadı. :)
Sipariş verdim. Umarım uzun süre iş görür. 🙌

Merhabalar.

Film arşivlemek için harici bir disk arayışım var. Bir bütçe belirtmedim ama 1000 TL'yi aşmadığı sürece diğer ürünlere de bakabilirim. Konudaki ürüne denk geldim. Önerir misiniz?

Kasaya HDD takmayı düşünmüyorum.

Bu tür disklerde önem arz eden şey USB sürümü ve Type-C çıkışının olması. Bu modelde orta düzey USB 3.0 var. Type-C yok maalesef. Onun dışında bu HDD'yi kullanmadım, bilmiyorum. Fakat GB başına fiyat gayet uygun. Olumsuz yorumlara bakaram yola çıkın. Yabancı forumlara bakın(bakacaktım maalesef dışardayım 🙂)

Merhaba.

Film arşivlemek için harici bir disk arayışım var. Bir bütçe belirtmedim ama 1000 TL'yi aşmadığı sürece diğer ürünlere de bakabilirim. Konudaki ürüne denk geldim. Önerir misiniz?

Kasaya HDD takmayı düşünmüyorum.

Kullanıyor musunuz ürünü hala ben 500GB modelini aldımda memnun musunuz?

Son düzenleme:
Hocam ürünü aldım ben 596 boş alan yazıyor normal mi bu bir de CrystalDiskMark başlattım okuma 90 yazma 90 geldi bir tık düşük gibi sanki değil mi?
500 GB'lık versiyonu ise normaldir. Ben ürünle ilgili bir konu açmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı