WD Green 240GB nasıldır?

Hudelfa55

Hectopat
Arkadaşlar, bilgisayarımda 12 yıllık bir 650GB WD harddisk var. Ama artık HDD'den gına geldi. Artık bir SSD'ye geçmek istiyorum ama bütçem ₺250, en fazla 300. yani almışken "çer çöp" bir şey değil de, kaliteli bir şey almak istiyorum. Gönlümden SSD kralı Samsung geçiyor ama param yetmiyor, ben de vezirine yani WD'ye yöneldim. WD Green 240GB SSD nasıldır? Deneyimleriniz, şikayetleriniz, beğendikleriniz nelerdir?

Green serisi iyi değil diye hatırlıyorum. Bütçeyi aşıyor ama Blue serisine bakabilirsiniz. Ayrıca bu modellerde iyidir:

Green serisi iyi değil diye hatırlıyorum. Bütçeyi aşıyor ama Blue serisine bakabilirsiniz. Ayrıca bu modellerde iyidir:
WD Blue serisi külfetine maalesef giremiyorum, o zaman zaten Samsung 860 evo alırım.
Neden bilmiyorum ama nedense Kingston markasına hiç güvenim yok. (HyperX Kingston'dan bahsetmiyorum)

WD Blue serisi külfetine maalesef giremiyorum, o zaman zaten Samsung 860 EVO alırım.
Samsung daha iyi olur ancak fiyat olarak yakın değiller, aralarında 100 TL fiyat farkı var.

Samsung daha iyi olur ancak fiyat olarak yakın değiller, aralarında 100 TL fiyat farkı var.

Anlıyorum ama zaten 315 tl ya da 330 tl verme durumum yok. Eğer gidip borç toplicaksam o zaman toplamışken adam gibi toplar 400 yaparız. Çünkü elimde 290 tl para var. Hem ssd, hem termal macun almam gerekiyor. Bende termal macunu 30-40 tlye alsam 250-260 lira kalır elde dedim. Ama hadi macunu ertelesem bile taş çatlasın bütçe 290 lira. Ben yine gittim en fazla 300 olur dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı