WD Green 240GB nasıldır?

SSD Plus modeli kronik sorunluymuş fakat Ultra 3D modelinin iyi olduğunu söyleyip önerdiler bana.

Bende bir sorun olmadı 2 senedir kullanıyorum nerseyse hiç performans kaybı yok hatta delilercesine format attım defrag yaptım ama çok çok az bir kayıp var. Fakat sizin dediğiniz kronik sorun SSD'nin yazılımdan kaynaklanıyor bende de olmuştu yazma hızı 20'lere 40'lara inmişti biraz araştırınca yazılımından olduğunu öğrendim SanDisk'in kendi yazılımı var oradan güncellediğin zaman sıkıntı falan kalmıyor.

Ben de aynı soru için konu açacaktım iyi denk geldi. Dün amazon indiriminde 239 TL'ye aldım bir tane. Ama olumlu/olumsuz bir sürü yorum var. En azından Windows 10'u hızlı kullanabilmek için yeterli değil mi? Yani günlük ihtiyaçları karşılamaz mı? Eğer tavsiye etmezseniz siparişi iptal edeceğim. Fiyatı uygun diye almıştım.

Ben de aynı soru için konu açacaktım iyi denk geldi. Dün amazon indiriminde 239 TL'ye aldım bir tane. Ama olumlu/olumsuz bir sürü yorum var. En azından Windows 10'u hızlı kullanabilmek için yeterli değil mi? Yani günlük ihtiyaçları karşılamaz mı? Eğer tavsiye etmezseniz siparişi iptal edeceğim. Fiyatı uygun diye almıştım.
Bende 30 saniyede açılıyor.
@memoli999 noldu neye sinirlendin?

Yeni konular

Geri
Yukarı