WD Green 480GB SSD 590 TL'ye alınır mı?

Merhabalar bütçem 600 tl. 480 gb lik ssd arıyorum bende. Mümkünse sitelerin resmi satıcılarından öneri yapın. Ayrıca pny, apacer, patriot markalarını istemiyorum.

Siz önce doğru bilgileri girin listenize sonra tartışırız. Bu listeye bakıp insanlar SSD alıyor, SSD rehberi yapmışsınız. Onu unuttum bunu yazmadım falan diyorsunuz.
Sen neden bana kinlendin birden? YKS öğrencisiyim, tek işim gücüm bu listeyle uğraşmak değil. Foruma bile çok az giriyorken listeni düzenle falan diyorsun. Konuyu oraya çekip çirkefleşeceksen sen bir sağlık yüzdesinin nasıl ölçüldüğünü öğren öyle tartışalım o zaman.
1669214305602.png

Buyur NAND yongası da bu. QR kodu tarattım, sayıyı yazdım ama hiçbir şey çıkmadı. SSD de türünün tek örneği gibi 500 MB/s civarı hızlar veriyordu.

Sen neden bana kinlendin birden? YKS öğrencisiyim, tek işim gücüm bu listeyle uğraşmak değil. Foruma bile çok az giriyorken listeni düzenle falan diyorsun. Konuyu oraya çekip çirkefleşeceksen sen bir sağlık yüzdesinin nasıl ölçüldüğünü öğren öyle tartışalım o zaman.
Eki Görüntüle 1582111
Buyur NAND yongası da bu. QR kodu tarattım, sayıyı yazdım ama hiçbir şey çıkmadı. SSD de türünün tek örneği gibi 500 MB/s civarı hızlar veriyordu.
Düzenleyeceğiniz 3-5 parça metin bu arada olay çirkefleşmek değil. Şahsen bende o listeden bakarak bir gün SSD alabilirim. Düzenleyin herkes doğru faydalansın. Şimdi Hi-Level zaten çöp doğru muyum? Ama siz listenize Kioxia ile aynı verileri girmişsiniz. Birine sorunlu yazıp diğerine hiç bir şey yazmamışsınız. SSD ömrüne gelecek olursak inanın bana hiç ömrü dolan SSD görmedim. Emin olun SSD'lerin ömründen kastım yazma yapılmayacak hale gelmesi değil. Kioxia da olduğu gibi belli bir süre sonra okuma yazma hızının düşmesi de aynı şey. Sonuçta eski verimini veremiyor öyle değil mi? Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın, ama bir modelin belli bir sorunu var ise var olduğunu söyleyerek yok diyorsunuz. Bu SSD'nin belli bir süre sonra hız düşürme sorunu var. F/P ürün mü? Evet. Ama sorunsuz bir üründe değil. Veri kaybı yaşatmaz belki kullanmadım bilmiyorum. Hız düşürdüğü aşikar. Daha fazla tartışmaya gerek yok. Bu ürünün fiyatı belli verdiği performans belli zaten. Alanda bunu bilerek alsın. Ayrıca burası bir forum "sen" gibi hitaplar kullanmayın.

Ayrıca burası bir forum "sen" gibi hitaplar kullanmayın.
Öncelikle sen demek saygısızca bir hitap şekli değil, istediğim şekilde konuşurum ama rahatsız olduğunuz için dikkat ediyorum.
SSD ömrüne gelecek olursak inanın bana hiç ömrü dolan SSD görmedim.
Kalitesiz modeller garanti edilen değere ulaşmıyor bile, kaliteli olanlar da garanti edilen değerlerin kat kat üstüne çıkıyor.
SSD'lerin ömründen kastım yazma yapılmayacak hale gelmesi değil. Kioxia da olduğu gibi belli bir süre sonra okuma yazma hızının düşmesi de aynı şey. Sonuçta eski verimini veremiyor öyle değil mi? Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın, ama bir modelin belli bir sorunu var ise var olduğunu söyleyerek yok diyorsunuz.
Ben hızları düşüyor demedim, var olduğu zannedilen bir sağlık düşme sorunu var dedim. Bunun neden kaynaklandığını ve neden sorun olmadığını da açıkladım.
Bu SSD'nin belli bir süre sonra hız düşürme sorunu var. F/P ürün mü? Evet. Ama sorunsuz bir ürün de değil. Veri kaybı yaşatmaz belki kullanmadım bilmiyorum.
Yine eski mesajlarımda böyle bir sorun olmadığından bahsetmiştim, her ürün aynı değil tabii ki ama genelinde olduğu sanılsa da böyle bir problem yok. Çoğu SSD salt okunur duruma geçse bile veri kaybına uğramıyor. O gerçekten düşük bir ihtimal.

Geri
Yukarı