WD Green SSD alınır mı?

Kismebaby

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ŞANLIURFA
Daha fazla  
5 ay önce aldığım 120 GB WD Green SSD düşük hız problemiyle üç defa serviste değişim yapıldı sonuncuda paramı iade ettiler bir arkadaşım'dan 240 GB WD Green ikinci el hız testleri 540 okuma 434 yazma ama WD SSD dashboard programında ömür %97 yazıyor sizce almalı mıyım, 180 lira istiyor. Tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
WD markasından SSD falan alınmaz. Dandik diye boşuna demiyoruz. Sorun yaşayıp, hala alayım mı demeyin bence.

Adata SU650 modeline bak.
Ezbere konuşuyorsunuz çok belli :D. Kendim de olmak üzere birçok tanıdığım WD SSD kullanıyor ve hepimiz de memnunuz. Bir Samsung değil ama fiyatına değer. Büyük ihtimalle birisi WD kötü dedi diye siz de kötü deme gereksinimi duyuyorsunuz.

Ezbere konuşuyorsunuz çok belli :D Kendim de olmak üzere birçok tanıdığım WD SSD kullanıyor ve hepimiz de memnunuz.
Ezbere konuşanın kim olduğu açıkça görünüyor. Sizin ve birçok tanıdığınız alıp memnun kalması ürünü iyi yapmaz. Ürünleri yaşanan sorunlara ve kullanıcı memnuniyet oranlarına göre öneriyoruz. Bu modelde yaşanan sorunlar yüzünden üyenin daha iyi bir ürüne yonlendirilmesinde ezber değil, iyi niyet vardır.
Büyük ihtimalle birisi WD kötü dedi diye siz de kötü deme gereksinimi duyuyorsunuz.
Üyelik tarihine veriyorum, öğreneceksin. :D

Ezbere konuşanın kim olduğu açıkça görünüyor. Sizin ve birçok tanıdığınız alıp memnun kalması ürünü iyi yapmaz. Ürünleri yaşanan sorunlara ve kullanıcı memnuniyet oranlarına göre öneriyoruz. Bu modelde yaşanan sorunlar yüzünden üyenin daha iyi bir ürüne yonlendirilmesinde ezber değil, iyi niyet vardır.

Üyelik tarihine veriyorum, öğreneceksin. :D
Technopat'a yeni üye olan herhangi birisi donanım ile yeni ilgilenmeye başlamıştır. -Jira

Ayrıca şimdi baktım da, önerdiğiniz Adata SU650'nin şikayet oranları da almış başını gidiyor. Önerdiğiniz SSD çok stabilmiş gerçekten. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı