WD harici harddisk şifre unutma Sorunu

MUSA ÇELİK

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
WD My passport ultra 1 TB harici diskimi WD'nin drive unlock yazılımıyla şifrelemiştim. Bu bilgisayarda şifre sorma seçeneğini de işaretleyince olan oldu. Şifre koyduğumu unutup bilgisayara format attım ve şifremi hatırlayamıyorum. Kullanabileceğim tüm şifreleri denedim denilebilir. 5 defa yanlış girince sıfırlama seçeneği geliyor ancak sıfırlayamam tüm belgelerim ve fotoğraflarım vs orada firma dahil elden gelen bir şey yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifre sıfırlama olamsın ?

Şifre sıfırlama yok, Wd distrübütörleri bana ancak hard diskin içindekilerle sıfırlayabileceğim ve bu şekilde şifrenin de ortadan kalkacağını söylediler ancak içinde ki veriler benim için çok önemli herhangi bir çözüm bulamadım. Ms-Dos ile DIR komutunu da kullandım oda sadece Wd in şifreleme dosyalarını buluyor.

Sn. @Recep Baltaş Bilginiz var mı ? Yardımcı olabilir misiniz

Merhaba benim sıkıntıda buna benzer my passport'a Wd security ile yeni bir şifre atadığımda bir sonraki oturumda girdiğim şifreyi kabul etmeyip gecersiz parola uyarısı veriyor sizce sebebi nedir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı