WD10EZEX HDD'nin sağlık değerleri nasıldır?

Shinsue

Femtopat
Daha fazla  
Selam, dün HDD taraması yaptığımda CrystalDiskInfo dikkat uyarısı verdi. Fakat HD Tune ile incelediğimde hepsi yeşil gözüküyor kafam karıştı açıkcası. Sentinel ise daha vahim gözüküyor, ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• disk1.jpg
    disk1.jpg
    351,7 KB · Görüntüleme: 34
  • disc4.jpg
    disc4.jpg
    182,7 KB · Görüntüleme: 24
  • disc3.jpg
    disc3.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 24
  • disk2.jpg
    disk2.jpg
    194,6 KB · Görüntüleme: 27
Dün 7 yıllık 3TB WD hard diskim çöp oldu. Daha öncelerde de yine bu sürelere yakın WD hard diskim çöp olmuştu. Olduğu yerde. İlkinde tüm gençliğim ve üniversitedeki fotoğraflarım gitti. Şimdikinde de ufak tefek sorunlar yaşayarak kurtardım ve 3TB HDD 700GB görünmeye başladı. Kafa vurmaya başladı. Durduğu yerde. Bu WD'ler niyeyse bana uğurlu gelmiyor.

Benimde 1 adet 250gb WD bozuldu öncesinde, bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum bu markayı. Önemli dosyaları SSD'ye taşıdım. HDD Regenerator kullanmayı düşündüm ama bad sector gözükmüyor.

Benim de 1 adet 250GB WD bozuldu öncesinde, bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum bu markayı. Önemli dosyaları SSD'ye taşıdım. HDD Regenerator kullanmayı düşündüm ama bad sector gözükmüyor.

Hocam bad sector olmasa bile HDD Regenerator HDD diskinize zarar vermez ki?

Saatler sürüyor bu düzeltme işlemleri. Düzelse bile. Uğraşamam onunla zaten ömrü gelmiş benimkinin. Seninkinin de yakında gelir ömrü.

Yeni konular

Geri
Yukarı