WDC hard disk sağlığı %98

HasanEsq

Hectopat
Yer
Adana
Merhaba bu sabah bilgisayarımı açtığımda hard disk sağlığı 99'du ve sadece 2 sektör yazıtı. Bugün hava biraz sıcaktı ve uzun süre açık kaldı kasa soğutması iyi değil ama en fazla 45 ya da 46 derece oluyor oyunlarda bile normalde 38 ve 42 derece arası oyunda en fazla 46 derece olur şimdi açtım bilgisayarı ve sağlık 98. 4 zayıf sektör olmuş ve fotoğrafta olduğu gibi bazı günlerde sağlık 98 bazı günlerde 99 olarak gözüküyor onu da anlamadım ve bazı zamanlarda uzun süre açık kalınca kendi kendi resetliyor sistem, bazen uzunda kalmıyor 1 saat falan ama çok yaşamıyorum bunu bir de arada bilgisayarı kapatsam bile monitör kapanıyor klavye ışığı sönüyor mouse ışığı sönüyor ama kasa hala çalışıyor. Bekliyorum belki uzun sürer diye kapanması 15 dk beklıyorum ama kapanmıyor ben de Power'ın tuşundan kapıyorum direkt. Bu da problem yaratır mı? Bazen oluyor normalde Power tuşundan kapatmam sadece bu olduğunda.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 157
  • 2.png
    2.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 116
İlerliyor inşallah düzeltir.
Düzeltme yapmamış bulduğu ile kalmış. İptal edebilirsiniz.
Sentinel onarım yapmam kartımda gerekli miktar yok almak için programı.
İnternetten indirip crack yapıp düzeltme bittikten sonra silip istediğiniz zaman
alabilirsiniz.

İki tane flash'ıniz varsa birine HirenBoots kurup ondan açıp Low Level format tool ile diske Low Level format attıktan sonra ikinci flash ile sistemi kurmayı da deneyebilirsiniz. Tabi diskte önemli bir veriniz yoksa hem o program ücretsiz.

Son düzenleme:
Düzeltme yapmamış bulduğu ile kalmış. İptal edebilirsiniz.

İnternetten indirip crack yapıp düzeltme bittikten sonra silip istediğiniz zaman alabilirsiniz.
İki tane flash'ıniz varsa birine hirenboots kurup ondan açıp Low Level Format tool ile diske Low Level Format attıktan sonra ikinci flash ile sistemi kurmayı da deneyebilirsiniz.

İkinciyi yapamam ama crack olayını deneyeceğim bilmesem de YouTube bakıyorum şimdi.
İkinciyi yapamam ama crack olayını deneyeceğim bilmesem de YouTube bakıyorum şimdi.

Devam etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı