Çözüldü We couldn't launch your Game hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

meister76

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass aldım yanında gelen EA Play ile FIFA 23 indirdim. 10 saat deneme sürümü diyordu. Oyuna girmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. EA uygulaması üzerinden dosyaları da doğruladım ama açılmıyor. Neden olabilir?

1681693743771.png

Ek olarak masaüstünden girmeye çalıştığımda da bu hatayı alıyorum:

1681693758535.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

EA hesabınızdan çıkış yapın. EA uygulamasını kaldırın. Yukarıda linkini paylaştığım eski Origin 10.5.1 uygulamasını yükleyin ve giriş yapın. Sonrasında ilgili oyun için repair yapılacak. Oyuna direkt giriş yapabilirsiniz.

Alternatif öneri olarak ücretsiz bir oyunu indir deyin. İndirme başlayınca işlemi durdurun. Tekrar ilgili oyunu açmaya çalışın.
Xbox Game Pass aldım yanında gelen EA Play ile FIFA 23 indirdim. 10 saat deneme sürümü diyordu. Oyuna girmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. EA uygulaması üzerinden dosyaları da doğruladım ama açılmıyor. Neden olabilir?

Eki Görüntüle 1743150

Ek olarak masaüstünden girmeye çalıştığımda da bu hatayı alıyorum:

Eki Görüntüle 1743151

Microsoft Store'den Xbox Game Pass aldığınız hesapla bilgisayarda ve EA da oturum açmayı deneyin.

EA hesabınızdan çıkış yapın. EA uygulamasını kaldırın. Yukarıda linkini paylaştığım eski Origin 10.5.1 uygulamasını yükleyin ve giriş yapın. Sonrasında ilgili oyun için repair yapılacak. Oyuna direkt giriş yapabilirsiniz.

Alternatif öneri olarak ücretsiz bir oyunu indir deyin. İndirme başlayınca işlemi durdurun. Tekrar ilgili oyunu açmaya çalışın.

Çözüm

Origin'i açmaya çalıştığımda:

1681740592986.png

kurban olim yardımcı olun ya sabahtan beri kafayı yiyicem Allah için diyom

orgini herşeyi yükledim yok abi

Origin'i açmaya çalıştığımda:

Eki Görüntüle 1743772
bu çıkıyor yardımcı olur musunz

Güncelleme alımını durdur dediğim için böyle bir ekranla karşılaşmamıştım. Yükleme esnasındaki seçeneklere göz gezdirmeniz yararlı olabilir.
ya kral yardımcı ol Allahını seversen ya

1681852718171.png

olm olmuyor 15 çektim altına oyuna girmiyor bu sefer

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı