Web Browser önerisi

Verilerin calindigini oturdugunuz yerden anlayabileceginizi sanmiyorum. Ben en az 1 yil GX kullandim herkes veri caliyor vs diyordu bana da bir sey olmadi ama nerden bilebilirim gercekten calip calmadigini.

@MUHAMMEDDDDDD ne icin begenmedim attiniz acaba? Brave dediginiz tarayici istedigi kadar iyi olsun daha tus atamasi bile yapilmiyor. Vivaldi'de istedigim tusa istedigim fonksiyonu verebiliyorum. f1 ile yeni sekme mesela.

burada hangi programlari kullandigini gosteriyor. kaniti da var.

Verilerin calindigini oturdugunuz yerden anlayabileceginizi sanmiyorum. Ben en az 1 yil GX kullandim herkes veri caliyor vs diyordu bana da bir sey olmadi ama nerden bilebilirim gercekten calip calmadigini.
Veri çalınması olay yanlış anlaşıldı, Opera senin kullanımlarını, VPN ile yaptıklarını Google ve Facebook(Meta) ile paylaşıyor. Gizlilik şartlarını okuyabilirsin sitesinden.

Hocam peki Brave kötüdür bilgi çalıyor diyorsunuz da siz ne kullanıyorsunuz onu merak ettim. Hangi web tarayıcısı bilgi pazarlamıyor söyleyin kanıtlarıyla beraber onu kullanalım.

Bence bu konuyu tartışmak büyük bir zaman kaybı olacaktır. Çünkü üstü kapalı da olsa bunu bütün hepsi yapıyor. Tamamen güvenli diye bir şey yok.

1690712512034.png

Hocam peki Brave kötüdür bilgi çalıyor diyorsunuz da siz ne kullanıyorsunuz onu merak ettim. Hangi web tarayıcısı bilgi pazarlamıyor söyleyin kanıtlarıyla beraber onu kullanalım.
Librewolf.

Dostlar merhaba, Google'dan sıkıldığım için artık gözüme daha hoş gelecek ve daha seri bir şekilde akacak tarayıcı arıyorum. Opera GX çok öneriyorlar, sizce hangisini kullanmalıyım?
Microsoft Edge,Brave.

Geri
Yukarı