Web hosting ile WordPress hosting arasındaki fark?

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Selam arkadaşlar. Ucuz bir web hosting buldum. Lakin ben WordPress sitesi kurmayı düşünüyorum. Herhangi bir web Hosting'e kurulabilir mi yoksa WordPress Hosting'e mi kurmak zorundayım. WordPress hostingler biraz daha pahalı geldi de bana o yüzden web hostinglere baktım.
Bir de varsa tavsiyeniz ucuz bir hosting sevinirim. Domain ile birlikte 12 aylığı 230TL civarında buldum bir tane web hosting.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Ucuz bir web hosting buldum. Lakin ben WordPress sitesi kurmayı düşünüyorum. Herhangi bir web Hosting'e kurulabilir mi yoksa WordPress Hosting'e mi kurmak zorundayım. WordPress hostingler biraz daha pahalı geldi de bana o yüzden web hostinglere baktım.
Bir de varsa tavsiyeniz ucuz bir hosting sevinirim. Domain ile birlikte 12 aylığı 230TL civarında buldum bir tane web hosting.

Web Hosting'de verdiklerini panele göre kolayca Wordpress kurabilirsiniz kendinizde manuel olarak kurulum yapabilirsiniz çok zor değil. Web, Wordpress hosting fark etmiyor yani benim önerim Hız Hosting 150TL bu kampanya eskiden kullanıyordum hiç sorun yaşamadım tabi siz yaşamayacaksınız diye bir şey yok.

Geri
Yukarı