Web Hosting önerisi

Ben yillardir hostgator kullaniyorum gayet hizli güzel bir host'dur. Lakin sahte isim kullanma 100 defa telefonla onay istiyorlar kimlik fotokopisi falan... :)

Yasal bir siten varsa güzel hosting öneririm harika destekleri ve hizli bir sistemleri var tüm diskleri SSD üstelik... Cihan bey cok ilgili bir insan...
Yok (w)marez isine girecem diyorsan hostgator ve godaddy'den sasma...

Tabiiki shared server'mi yoksa vps'mi kullanmak istedigine göre degisir performanslari...

Sahibi çok güvenilir birisi ben yerlerine de gittim. Ulusalsunucu'dan hosting almıştım, bunlar da bilişimi satın almışlar. Benim site kapandı diye gittim. Baktım kapatmışlar dedim bunlar da aynısı çıktı. Tam dönüyordum dedim kapıyı çalayım birde, apartmandan birisi çıktı. Dedim Salay kaçıncı katta ben sahibiyim dedi. Cahit beyle o gün tanıştık ve her işimi hemen halletti. Şuan yerleri Manisa'da bir gün uğra demişti. Yani ben adamla baya konuştum ve güvenilir. İzmir'de çoğu büyük yerlere Salay bakıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı