Web hosting önerisi

MehmetBayrak

Hectopat
Arkadaşlar alan adımı aldım fakat baktığımda alan adını aldığım yerde hostingler çok da uygun değil araştırırken fark ettim şaka gibi fiyattan ekteki özelliği verıyorlar. Pek kulağa iyi gelmedi ve size sorayım dedim önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1510657
Ekran Görüntüsü (182).png

Hocam site açıldığında ok fazla trafik olacağını düşünmüyorum bence 2. paket uygundur. İleriki zamanlarda çok büyürseniz paket değişikliğine gidebilirsiniz.

1. paketi almaktansa diğer paketlere yönelin çünkü çok da fiyat farkı yok.

Hocam site açıldığında ok fazla trafik olacağını düşünmüyorum bence 2. paket uygundur. İleriki zamanlarda çok büyürseniz paket değişikliğine gidebilirsiniz.

Hocam site şu an herhangi bir popülerliğinin olmayacağının farkındayım fakat araştırırken fark ettim yani özelliklerine baktığımızda başka siteler en az 40 50 TL'den satarken neredeyse aynı özelliklere sahip hostingi 8, 99TL'ye satıyorlar bir gariplik var gibi bilmiyorum ama site güvenilir midir?

Hocam site şu an herhangi bir popülerliğinin olmayacağının farkındayım fakat araştırırken fark ettim yani özelliklerine baktığımızda başka siteler en az 40 50 TL'den satarken neredeyse aynı özelliklere sahip hostingi 8, 99TL'ye satıyorlar bir gariplik var gibi bilmiyorum ama site güvenilir midir?

Kontrol edeyim hocam.

Evet fiyatı 36 aylık alırsak ay başına 8, 99TL olduğunu gösteriyormuş :D yanılmışım.
En ucuz paketi bile ödeme ekranına geçince 21 TL oluyor.

Hocam kontrollerimi sağladım İzmir'de faaliyet gösteren güvenilir firma olduğu kanaatindeyim.

Evet fiyatı 36 aylık alırsak ay başına 8, 99TL olduğunu gösteriyormuş :D yanılmışım.
En ucuz paketi bile ödeme ekranına geçince 21 TL oluyor.

Benim dediğim 2.paket ne kadara geliyor hocam?

Hocam kontrollerimi sağladım İzmir'de faaliyet gösteren güvenilir firma olduğu kanaatindeyim.

Benim dediğim 2.paket ne kadara geliyor hocam?

Hocam 54, 24TL'ye geliyor.

Eğer biri formda bu konuyu görür ve merak ederse diye buraya bırakayım

Şöyle bir site buldum
Her şey dahil 15, 33TL oluyor.

Siz bilirsiniz hocam isterseniz farklı hosting firmalarına da bakın bazen indirim kodu dağıtıyorlar.

Şöyle bir site buldum
Her şey dahil 15, 33TL oluyor.
Hocam onda da 1GB RAM ve 1 Core var.

Geri
Yukarı