Web programlama için hangi diller bilinmeli?

Bir de yaş sınırı var mı mesela 14 yaşindaki biri dilleri bilse alınır mı?

Hayir alinmaz. Henuz 1 tane araba emanet edilmiyor 14 yasinda birine, binlerce araba degerindeki proje mi emanet edilir?

Dil bilmek ile web programlama yapmak cok farkli seyler. Tavsiyem derslerine calis, guzel universite kazan. Onunde yeterli zaman var. Burada duyacagin dillerle vakit kaybetme. Senin sektore adim atacagin zamana kadar burada ismini duyacagin teknolojiler de eskimis olacak.

@bitwise her zaman için geçerli değil aslında. Kendini geliştirmesine bağlı bir şey bu. Mesela ben 17 yaşındayım ama devlet sitelerinde dahi iş yapmışlığım var. Tabii iyi bir ajansla çalıştığım için bu şekilde çalışabiliyorum.

Herkes aynı durumu yaşamaz zaten benle hatta nadiren yaşarır. O yüzden dediğiniz doğru derslerine çalışması gerekli. İstisnalar olduğunu unutmamak lazım ama.

Son düzenleme:
@bitwise her zaman için geçerli değil aslında. Kendini geliştirmesine bağlı bir şey bu. Mesela ben 17 yaşındayım ama devlet sitelerinde dahi iş yapmışlığım var. Tabii iyi bir ajansla çalıştığım için bu şekilde çalışabiliyorum.

Herkes aynı durumu yaşamaz zaten benle hatta nadiren yaşarır. O yüzden dediğiniz doğru derslerine çalışması gerekli. İstisnalar olduğunu unutmamak lazım ama.

Muhtemelen Ajansin ya da gecmis tecrubelerin referansina boyle bir olay olmustur.
Is sahibi gozuyle bakilirsa, 14 yasina birine bu tarz bir sorumluluk emanet edilemez.

Muhtemelen Ajansin ya da gecmis tecrubelerin referansina boyle bir olay olmustur.
Is sahibi gozuyle bakilirsa, 14 yasina birine bu tarz bir sorumluluk emanet edilemez.
Evet onlarla alakalı hocam zaten belirtmiştim. İstisnalar var yani ama normal şartlar altında dediğiniz doğru. Katıldığımı söylemiştim zaten.

Bir de 17 yaşındaki birisi 1 yıl sonra reşit olacağı için güven daha fazla oluyor. 14 yaşında biraz zor olur.

Geri
Yukarı