Web programlamadaki hata nasıl çözülür?

Durum: Bu bir hata değildir. Hatanın "internette görüntülenemeyeceğini, local de görüntüleneceğini" anlatan bir mesajdır.
Çözüm: web.config dosyanızı açın, <system.web> ... </system.web> nodu arasına biryere <customErrors mode="Off" /> yazın (Off un "o" harfi büyük). Bundan sonra gerçek hata mesajı görünür olacaktır.
(Başka bir forumdan alıntılandı.)
Hatanın gizlenmesi giderildiği anlamına gelmez. Daha sonra başka bir yerde farklı sorunlara yok açabilir.

Methodun içine herhangi bir ekleme yaptınız mı yoksa içi boş mu? Boşsa onu eklemek yerine şunu tercih etseydiniz daha iyi olurdu:

Sildikten sonra ne yapayım.

Durum: Bu bir hata değildir. Hatanın "internette görüntülenemeyeceğini, local de görüntüleneceğini" anlatan bir mesajdır.
Çözüm: web.config dosyanızı açın, <system.web> ... </system.web> nodu arasına biryere <customErrors mode="Off" /> yazın (Off un "o" harfi büyük). Bundan sonra gerçek hata mesajı görünür olacaktır.
(Başka bir forumdan alıntılandı.)
Denedim bu hatayı verdi bu sefer.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-23_221251.png
    resim_2022-02-23_221251.png
    93,8 KB · Görüntüleme: 13
Sildikten sonra ne yapayım.

Denedim bu hatayı verdi bu sefer.
Bu seferki hata başka bir kod ile alakalı. Diğer methodu bulamama sorunu çözüldü ama sanırım eksik atama var kodda. Kodunuzu mümkünse Github vb. siteye yükleyip link atar mısınız?

Bu seferki hata başka bir kod ile alakalı. Diğer methodu bulamama sorunu çözüldü ama sanırım eksik atama var kodda. Kodunuzu mümkünse GitHub vb. siteye yükleyip link atar mısınız?

Hemen deneyip atıyorum.
Bu seferki hata başka bir kod ile alakalı. Diğer methodu bulamama sorunu çözüldü ama sanırım eksik atama var kodda. Kodunuzu mümkünse Github vb. siteye yükleyip link atar mısınız?

Son düzenleme:
Sanırım private olarak atmışsınız kontrol eder misiniz?

Ne olarak almam lazım tam anlayamadım. Public olarak almam mı lazım?Hata aldığım uygulamanın ekran fotoğraflarını koydum yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntıs.PNG
    Ekran Alıntıs.PNG
    170,3 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    120,1 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı