Web sayfalarında aşağı yukarı kaydırma yapamıyorum

JJJadennN

Femtopat
Arkadaşlar merhaba. Fotoğrafta görüldüğü üzere Web sayfalarında mouse imlecinin altında bir işaret çıkıyor. Sayfada aşağı yukarı kaydırma yapamıyorum. onun dışında heryerde sorunsuz kaydırma yapıyor. Nasıl düzeltebilirim? Sinirim zıpladı 🥵 yardımcı olabilecek varsa çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1515155.png
    1515155.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 211
Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı tarayıcılarda durum aynı mı? Son zamanlarda tarayıcıya yüklediğiniz bir eklenti var mı? Varsa onu kapatıp tekrar deneyin. Ayrıca kullandığınız tarayıcı için güncelleme varsa onu da kontrol edin.

Eğer farenin orta tuşuna basarsanız farenin X eksenini dinleyen işaret çıkar. Yanı aşağı kaldırırsan sayfa da aşağı iner. Acaba şu an açık mı?
orta tuşa basıp kaydırma işlemi de sorunsuz ancak basılı tutmadan kaydırma yapamıyorum
Farklı tarayıcılarda durum aynı mı? Son zamanlarda tarayıcıya yüklediğiniz bir eklenti var mı? Varsa onu kapatıp tekrar deneyin. Ayrıca kullandığınız tarayıcı için güncelleme varsa onu da kontrol edin.
diğer tarayıcılarda da durum aynı ancak windows içinde veya oyunlarda hiçbir sıkıntı yok sadece web tarayıcı ve web sayfalarında :)

Şu yöntemi bir dener misiniz? Sonrasında bilgisayarı tekrar başlatın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı