Web sınavında haksızlığa uğradım, okul içerisinde ne yapılabilir ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Lise 3 öğrencisiyim. Web tasarım sınavı 10 kredilik çok önemli bir ders.
Çalışıp ettiğimi arkadaşlar da hocalar da bilir. İlk sınavımız uygulama sınavıydı.

Dosyaları kontrol ettim, klasörün ismini değiştirdim. Yanımda en az 5 arkadaş vardı. Onlar da gördü klasör yerindeydi ve içerisinde dosyalar vardı.
Hatta çalıştırıp denedim bile tüm programları, çalışıyordu.

Ama hocanın USB'sinden benim dosyalarım çıkmadı. Ve 10'u bastı doğal olarak.
Ben 80 alacağım sınavdan gittim 10 aldım.

Yaptığım bir ödev sayesinde de 80'i 100'e tamamlayacaktım. 200 defa söylememe rağmen hoca hep başkalarının ödevlerine bakınca "hocam siz iyice saçmalamaya başladınız he" dedim. Nasihat de hasihat.

Ben zaten milli eğitimde görevli amcama ilettim mevzuyu.
Benim sormak istediğim şey ben bu adama ne yapayım ne diyeyim ? Adam iyi bir adam, çok da güzel öğretir, biz öğrenelim diye uğraşır, severim sayarım.

Ama bir dosyayı kopyalamaktan aciz ise suçum ne ? Kasaları kapatmadan önce kontrol etmeyi akıl edemiyorsa, Gökhan'ın dosyasını almış mıyım, herkesin dosyası tam mı diye kontrol etmeyi akıl edemiyor ise suçum ne yani ?

Amcam elbet ilgilenir ancak ben okul içerisinde ne yapabilirim ? Derdimi kime anlatıp derman bulabilirim ?
Gerekirse tekrar sınava soksun, gözüm kapalı yaparım.

Raporlu olduğum halde bana sınıfta bırakma işlemi uygulayacaklardı. :D
Şimdi hatırlayınca ne zikrettim sevgili hocamı.

Yapacağın en matıklı şey o dersin hocası ile konuşmak ama olmuyor ise müdür yardımcısı, müdür onlarda olmassa meb.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı