Web site açmanın maliyeti ne kadar olur?

Para vermeden bile herkesin siteye internetten girmesini sağlayabilirsiniz ücretsiz hostingler kullanarak. Kendi domaininizi kullanmak isterseniz onlarında ayrı fiyatları var, Google Domains üzerinden bakabilirsiniz.

Para vermeden bile herkesin siteye internetten girmesini sağlayabilirsiniz ücretsiz hostingler kullanarak. Kendi domaininizi kullanmak isterseniz onlarında ayrı fiyatları var, Google Domains üzerinden bakabilirsiniz.
Ücretsiz hosting güvensiz değil midir?

Beklentilerinize bağlı olarak Cloudflare Pages ya da Github Pages ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
Hosting ücreti yok mu?

Ücretsiz hosting güvensiz değil midir?

Hosting ücreti yok mu?
Ben hobi projelerimi vs. ücretsiz hostinglerde tutuyorum. Vercel çok güzel, güvenilir iş çıkarıyor. Fakat limitleri olduğu için etkileşimin büyük olduğu uygulamalarda sıkıntı çıkabilir. Hosting ücretleri ne kadardır tam bilmiyorum, ücretsiz de yapabileceğinizi söylemek istedim sadece.

Ben hobi projelerimi vs. ücretsiz hostinglerde tutuyorum. Vercel çok güzel, güvenilir iş çıkarıyor. Fakat limitleri olduğu için etkileşimin büyük olduğu uygulamalarda sıkıntı çıkabilir. Hosting ücretleri ne kadardır tam bilmiyorum, ücretsiz de yapabileceğinizi söylemek istedim sadece.
Hocam bu hosting tam olarak ne işe yarıyor yada bunsuz olmaz mı?

Google Cloud'un 300$ ya da 1 sene boyunca bedavasi var. Site acsaydim sanirim onu tercih ederdim. Ucretsiz hosting'lerde genelde bant genisligi sorun oluyor. Bunda dedigim gibi, bir sure bedava kullanilabiliyor. Sadece gecerli bir kart bilgisi lazim.

Hobi amaçlı ise ücretsiz halledersin ama iş olarak düşünüyorsan sağlam bir hosting almalısın.

Geri
Yukarı