PHP Web site taslak ana iskelet denemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam website tasarlarken PHP olmazsa olmaz gereklilikte bir dil mi yoksa sadece dekoratiflik mi katıyor kimileri ölmüş dil olarak görüyor.
Bu arada göz festivali gibi website olmuş güzel görünüyor.

PHP ölmesi için YouTube gibi büyük platformların salması gerekir. Öyle bir şey yok.

PHP dinamik siteler için gerekli bir dil. Alternatif olarak ASP veya JSP kullanılabilir tabii.

PHP ölmesi için YouTube gibi büyük platformların salması gerekir. Öyle bir şey yok.

PHP dinamik siteler için gerekli bir dil. Alternatif olarak ASP veya JSP kullanılabilir tabii.

Çok eski bir dil olarak görünse de ne kadar eski o kadar saygın bir dil ki zaten ölse PHP'den kopuşlar olurdu bende pek imkan vermedim.

Hocam website tasarlarken PHP olmazsa olmaz gereklilikte bir dil mi yoksa sadece dekoratiflik mi katıyor kimileri ölmüş dil olarak görüyor.
Bu arada göz festivali gibi website olmuş güzel görünüyor.
Kullanmasını bilmeyen site yapınca çok ağır oluyor. Nerede açık var orada PHP var.. Ben PHP şahsen sevmiyorum, ortada website yapmak için o kadar dil varken..

Kullanmasını bilmeyen site yapınca çok ağır oluyor. Nerede açık var orada PHP var.. Ben PHP şahsen sevmiyorum, ortada website yapmak için o kadar dil varken..
Laravel kullanırsanız o kadar güvenlik açığı söz konusu olmuyor. Güzel bir framework.

Olması gereken görseli ekleyince bu şekilde oldu.

1713506698885.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı