Web sitem nasıl olmuş?

Hocam domaini nasıl ücretsiz aldınız?
Awardspace hem ücretsiz domain hem de ücretsiz hosting veriyor. Trafik limiti var 5gb sadece. Bu tür siteler sadece denemek için kullanılır zaten. Benim ilk projemdi web alanında o yüzden host ve domaine para vermek yerine bu yolu tercih ettim. Alternatif olarak da github.io kullanabilirsiniz.

Awardspace hem ücretsiz domain hem de ücretsiz hosting veriyor. Trafik limiti var 5GB sadece. Bu tür siteler sadece denemek için kullanılır zaten. Benim ilk projemdi web alanında o yüzden host ve domaine para vermek yerine bu yolu tercih ettim. Alternatif olarak da GitHub. IO kullanabilirsiniz.

Hocam belki beni unutmuşsunuzdur bu konuda tanışmıştım sizinle sonrasında bir daha konuşmadık fakat websitemi yaptım ben :).
Pc Satışı | Tekno PC bu sitem için domain arıyorum.

Hocam belki beni unutmuşsunuzdur bu konuda tanışmıştım sizinle sonrasında bir daha konuşmadık fakat websitemi yaptım ben :).
Pc Satışı | Tekno PC bu sitem için domain arıyorum.
Yok hocam unutmadım da o projeden sonra en az 10 tane proje daha geliştirdim ve şu an kurumlara karşı özel web siteleri yapıyorum. Mesai biraz dolu oluyor haliyle 😂 . Bu tür bir siteyi eğer e-ticaret için kullanacaksanız bir host firmasıyla çalışmanız gerekli.

Yok hocam unutmadım da o projeden sonra en az 10 tane proje daha geliştirdim ve şu an kurumlara karşı özel web siteleri yapıyorum. Mesai biraz dolu oluyor haliyle 😂. Bu tür bir siteyi eğer e-ticaret için kullanacaksanız bir host firmasıyla çalışmanız gerekli.

Evet eticaret için kullanacağım fakat şirket kurmam gerekiyor ve bunun için ailemden gönüllü birini arıyorum ve technopc adında bir şirket var vesaire vesaire çok iş girdi araya bunların hepsini halletmeye çalışıyorum.

Evet eticaret için kullanacağım fakat şirket kurmam gerekiyor ve bunun için ailemden gönüllü birini arıyorum ve technopc adında bir şirket var vesaire vesaire çok iş girdi araya bunların hepsini halletmeye çalışıyorum.
Host firması olarak ben çoğunlukla yaptığım işlerde GoDaddy 'ı tercih ediyorum. Bu tür bir proje için ziyaretçi sayısını falan düşünürsek yüksek bir paket seçmeniz gerekli gibi gözüküyor ve SLL sertifikası mutlaka olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı