Web sitem nasıl olmuş?

İçeriğini saçma buldum, tasarımı ise güzel ona sözüm yok eline sağlık ama içerik gereksiz. Kendine özgün değil.
Hocam şu şekilde bu içerik biraz daha okula giden kişilere göre uygun. Şöyle bir durum söz konusu yani bir de içeriği özgür yapabilmem için matematiği değiştirmem lazım. Bu da imkansız bir olay.
Kişiye göre değişir ama kendini geliştirme projesi olarak bakıyorum ben olaya açıkçası. Kendini geliştirmek için güzel bir proje seçmiş arkadaşımız.
Bu projenin amacı ana bir web sitesi açmak değil hocam haklısınız. Kendimi denemek istiyordum. Web alanındaki ilk gelişmiş projem demiştim zaten. Bundan sonraki katılacağım ya da yapacağım projeler için kendimi bir test etme projesiydi. Bu kadar yapmışken de eksikleri kapatıp siteyi açmak istedim. Sizlere de danışmak istemiştim yorumlarınız için teşekkür ederim. Siteye büyük bir tasarım güncellemesi getireceğim.

Hocam şu şekilde bu içerik biraz daha okula giden kişilere göre uygun. Şöyle bir durum söz konusu yani bir de içeriği özgür yapabilmem için matematiği değiştirmem lazım. Bu da imkansız bir olay.

Böyle bir proje yapmak zorunda değildiniz. Matematiği değiştirmenize gerek yok. Hem belki tutar:)

Böyle bir proje yapmak zorunda değildiniz. Matematiği değiştirmenize gerek yok. Hem belki tutar:)
Biliyorum hocam aklıma gelmişti. Farklı bir kaç proje daha düşünüyorum onlara da başlayacağım. Tutarsa mutlu olurum ve siteyi güncellemeye devam ederim. Tutmazsa da yapacak bir şey yok dünyanın sonu değil yeni projeler ile devam ederim.

CSS biraz tecrübe gerektiren bir dil bana göre biraz da ezbere kaçan bir dil. Zaten çoğu yazılımcıya göre CSS bir dil değil.
CSS, çoğu yazılımcıya göre değil, bütün yazılımcılara göre bir dil değil. Stil sayfasıdır. Bknz: Vikipedi.

CSS, çoğu yazılımcıya göre değil, bütün yazılımcılara göre bir dil değil. Stil sayfasıdır. Bknz: Vikipedi.
Doğru diyorsunuz. İstisnalar kaideyi bozmaz haklısınız. Bazı kişileri görmüştüm itiraz eden bu konuya ondan "çoğu" kelimesini kullanmıştım. Bilgi için yine de teşekkür ederim.

Tasarımdan dolayı olabilir. Tasarımı güncelleyeceğim o vakit tekrar bir video hazırlayıp atarım. Teşekkürler yorumunuz için.

CSS konusunda hep javascript ve HTML'e göre eksiğim olduğunu düşünüyordum zaten hocam. CSS biraz tecrübe gerektiren bir dil bana göre biraz da ezbere kaçan bir dil. Zaten çoğu yazılımcıya göre CSS bir dil değil. Kendimi CSS alanında geliştireceğim ve siteyi tekrar baştan tasarlayacağım. Teşekkür ederim yorumlarınız için.
Elinize sağlık, Javascript daha önemli zaten. CSS ile para kazanmak zordur, çünkü basit olduğu için 1 ay üstüne duran dünyanın en güzel tasarımını yapabilir. Zaten tasarımlar hep birbirine benziyor, para kazanmak çok zor CSS üzerinden. JS ile yapacaklarının sınırı yok devam et.

Elinize sağlık, JavaScript daha önemli zaten. CSS ile para kazanmak zordur, çünkü basit olduğu için 1 ay üstüne duran dünyanın en güzel tasarımını yapabilir. Zaten tasarımlar hep birbirine benziyor, para kazanmak çok zor CSS üzerinden. Js ile yapacaklarının sınırı yok devam et.

Js olarak şu an hazirladigim site de bazı farklı sistemler ekledim. Bazı tasarımsal şeylerin sistemlerini de js ile yazdım. CSS olarak geliştirmeye çalıştım kendimi sonuçtan memnunum suanlik. Yakın bir tarihte yeni bir tanıtım videosu çekeceğim ardından da siteyi açmayı düşünüyorum. Yeni site ile eskisi arasında tasarım olarak çok fark var sistemler de gelişti. İnşallah en kısa sürede sizlere de gosterecegim. Yorumunuz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı