Web sitem nasıl olmuş?

Smooth Scroll eklemenizi öneririm, 1 Page Design sitelerde bu çok önemli bence, bir tema yapmanızı öneririm. EAX yazısı bir url olabilir, ya da yukarıya atan bir id olabilir. Çok sade durmuş, özellikle bir portfolyo için. Daha Fazlası için kaydırın yazısına hover eklenebilir, etkileşim açısından iyi olur. Onun dışında menü Border`ları çok klasik duruyor, düzenlenebilir. Benim önerilerim bunlar, bir portfolyo sitesi için bu yorumlarım, başarılar dilerim.
Hocam teşekkürler önerileriniz için henüz yeniyim öneriler için teşekkürler 🙂

HTTPS uzantılı olmaması, güvenlik iletileri vermesine neden olmakta bu düzeltilmeli. Diğer hususlarda site genel olarak boş ve amaca uygun şekilde en azından, Türkçe dile çevirileri yapılmalıydı. Birden fazla dil için Google translator sayfa dil çeviricisi eklenebilmekte istifade edilebilir. Başlangıç için güzel fena değil nacizane fikrim.
CSS kodlamalarıyla, kendime hazırladığım blogger sayfam içerik ve sadelik bakımından kendime göre tasarladım. Fazlasına gerek duymadım şimdilik benim için yeterli gelmekte. İncelemek isteyenler için reklam olmasın diye alt kısma Spoiler'a, ilave ettim.

Bu tip web çalışmalarınızı gösterebilmek için ücretsiz domain ve hosting almanıza gerek yok. GitHub kullanarak halledebilirsiniz.

Merhaba Ben Emir dedikten sonra Fransızca bir şeyler araya girdi.
(A) Lorem Ipsum, masaüstü yayıncılık ve basın yayın sektöründe kullanılan taklit yazı bloğu olarak tanımlanır. Lipsum, oluşturulacak şablon ve taslaklarda içerik yerine geçerek yazı bloğunu doldurmak için kullanılır.

Renkler çok göz alıyor, yukarıdaki butonlara tıkladığımız zaman direk geçmek yerine hafif bir animasyon kullanılabilir. Bunlar harici yukarıdaki butonların etrafındaki çizgiler kesik kesik gözüküyor, onlarda düzeltilebilir.

HTTPS uzantılı olmaması, güvenlik iletileri vermesine neden olmakta bu düzeltilmeli. Diğer hususlarda site genel olarak boş ve amaca uygun şekilde en azından, Türkçe dile çevirileri yapılmalıydı. Birden fazla dil için Google translator sayfa dil çeviricisi eklenebilmekte istifade edilebilir. Başlangıç için güzel fena değil nacizane fikrim.
CSS kodlamalarıyla, kendime hazırladığım blogger sayfam içerik ve sadelik bakımından kendime göre tasarladım. Fazlasına gerek duymadım şimdilik benim için yeterli gelmekte. İncelemek isteyenler için reklam olmasın diye alt kısma Spoiler'a, ilave ettim.

Hocam yalnız kullandığınız tema hazır tema. Ayrıca kişisel web siteye çeviri ekleme 2010'lu yıllarda tarihe karıştı. Öyle bir ekleme yapması tamamen saçmalık olur. Zaten browserlarda eklenti olarak bulunuyor.

Hocam yalnız kullandığınız tema hazır tema. Ayrıca kişisel web siteye çeviri ekleme 2010'lu yıllarda tarihe karıştı. Öyle bir ekleme yapması tamamen saçmalık olur. Zaten browserlarda eklenti olarak bulunuyor.

Reklamları vs kaldırdım temizleyip ekledim. Evet hazır tema. Translator eklememi özellikle ziyaretçi olan yabancılardan geldi ondan ekledim. Fazladan ziyan gelmez sonuçta. Paylaşımlarım ve siteye giriş sayısıda bir hayli fazla tema hoşuma gidiyor kendime göre editledim. Sıfırdan yazdığım Temalar'da var elimde ancak, istediğim gibi olmadığından kullanmıyorum. Şimdilik elimdeki iş görüyor. Translator eklemek ne zamandır saçmalık oldu buna bir anlam veremedim. Adamlar widget olarak eklemezlerdi saçma olsaydı diye düşünüyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı