Çözüldü Web sitem yenilenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

no.name.nb

Hectopat
Merhaba bugün birkaç tane basit web sitesi yaptım ve yükledim fakat en son yüklediğim web sitem Google Chrome da gözükmüyor eski ve bozuk olarak gözüküyor. Chrome'un mobil versiyonundan da baktım aynı eski ce bozuk olan web sitesi gözüküyor bunu nasıl düzeltirim?

Dosya Ekleri

• ss1.PNG
    ss1.PNG
    704,3 KB · Görüntüleme: 77
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    104,8 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CTRL+F5 yaparak sayfayı yenile. Eğer buna rağmen sorun yaşıyorsan dinamik dosya isimleri koyabilirsin.

Örnek:
<link rel="stylesheet" href="assets/css/style.css?ver=1.1">

Dosyanın uzantısının sonuna "?ver=x.x" şekline ekleme yapıp değişiklik yaptığında "x.x" kısmını değiştirirsen tarayıcı otomatik olarak tüm dosyayı yeniden okuyacağı için değişiklik olur. :)
Kanka Visual Studio CoD'u u kullanmayı biliyorum web sitesini yükledim internete Google Chrome tarayıcısında eski yüklediğim web site gözüküyor hala ama diğer tarayıcılarda öyle gözükmüyor.

Ben şu an girdim ve kontrol ettim fakat düzgün bir şekilde gözüküyor, sorun sizde olabilir tarayıcıyı kapatıp açmayı deneyin.

CTRL+F5 yaparak sayfayı yenile. Eğer buna rağmen sorun yaşıyorsan dinamik dosya isimleri koyabilirsin.

Örnek:
<link rel="stylesheet" href="assets/css/style.css?ver=1.1">

Dosyanın uzantısının sonuna "?ver=x.x" şekline ekleme yapıp değişiklik yaptığında "x.x" kısmını değiştirirsen tarayıcı otomatik olarak tüm dosyayı yeniden okuyacağı için değişiklik olur. :)

Çözüm

Geri
Yukarı