Web sitesi fikri

CeyhanHan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben nir web site açmak istiyorum bunun içinde 3 4 tane fikrim var ama hangisini seçeceğimi bukamıyorum bir tavsiyenizi alırım.
Yorumlarınızı: Tutar mı? Para kazandırır mı? Ve bu iş tutmaz. Diye bilgilendirici ve açıklıyocı atarsanız çok mutlu olurum.

1- Teknoloji haber sitesi açma fikrim var.

2- Oyun film kitap incrlemeleri hikayeleri açıklıyıcı metinler olan site.

3- Karma bir site gibi atıyorum içinde makalede olacak haberlerde olacak bir program kurma olacak.

4- Virüssüz her türlü denenmiş bedavalaştırılmış prpgram sitesi (bu konuda dava riski varsa onu da ekleyebilirsiniz.

Ve herhangi bir başka bir önerinizde varsa yazınız.

4- Virüssüz her türlü denenmiş bedavalaştırılmış prpgram sitesi (bu konuda dava riski varsa onu da ekleyebilirsiniz.
Dava riskini yok edebilirsin. Programları site sahibi değilde başka bir kullanıcı paylaşmış gibi gösterebilirsin. yer sağlayıcı kanunlarına göre bu içerikleri kontrol etmek zorunda değilsin. Eğer bu programları paylaşan arkadaşa dava açmak isterlerse KVKK'ya göre kullanıcılar verilerinin silinmesini isteyebilir. Bir soruşturma kapsamında kullanıcının verilerini istediklerinde sildik diyebilirsin. Bu durum delil yok etmeye girmez. Çünkü verilerin silinmesi kullanıcının hakkı.

Program sitesini uzun vadeli açarsan, güncel ve sorunsuz paylaşım yaparsan 2-3 yıl içinde sana ekmeğini yedirir. Bunun dışındaki diğer fikirlerin tutacağını sanmıyorum. Özgün bir hizmet bulmak gerek.

Program sitesini uzun vadeli açarsan, güncel ve sorunsuz paylaşım yaparsan 2-3 yıl içinde sana ekmeğini yedirir. Bunun dışındaki diğer fikirlerin tutacağını sanmıyorum. Özgün bir hizmet bulmak gerek.
Peki hocam atıyorum açtım ve internette paylaşımlar yaptım sence kaç haftaya para kazanmaya başlaya bilirim sence (para kazanmak derken 5 10tl fln).

Peki hocam atıyorum açtım ve internette paylaşımlar yaptım sence kaç haftaya para kazanmaya başlaya bilirim sence (para kazanmak derken 5 10tl fln).
Eğer YouTube mantığı Google AdSense ile para kazanmak istiyorsanız, ilk önce reklam yayınlayabilmek için onay almanız gerekli. Bunların belirli prosedürleri var. Yeterli içerik, kaliteli içerik vs. vs.

Özgün içerikler girip, SEO'ya uyumlu makaleler yazdığınızda eğer bir blog yönetiyorsanız, 3-4 aydan hafif hafif ziyaretçi gelmeye başlar. Ha para yatırıp, backlink kasıp sitenin beline kuvvet verirseniz daha kısa sürer fakat acemiliğinizden dolayı bu gibi şeyleri öğrenmeden kalkışmayın.

Geri
Yukarı