Web sitesi kurma sitesi önerisi

Hosting için bunu buldum.
Alan adı için de freenom var.
Koruma için cloudflare.

WordPress, joomla, drupal tek tıkla yüklenebiliyor demiş. Bunların üçü de senin sitenin işini görür. Ama free hosting işi biraz tuhaf geldi açıkçası. Bu devirde kim kime bedava bir şey verir. Hem de sınırsız yer ve sınırsız bant genişliği falan diyor bilemedim açıkçası.

Reklamını yapıyor kocaman.
WordPress, joomla, drupal tek tıkla yüklenebiliyor demiş. Bunların üçü de senin sitenin işini görür. Ama free hosting işi biraz tuhaf geldi açıkçası. Bu devirde kim kime bedava bir şey verir. Hem de sınırsız yer ve sınırsız bant genişliği falan diyor bilemedim açıkçası.
Ben de şaşırdım ama öyle görünüyor. Alan adını değiştirdikleri için bedava zaten. Ben her alan adı değiştiğinde Freenom'a gideceğim.

Hala cevaplarınızı bekliyorum.
Ne sitesi kuracaksın? Full sınırsız hosting sağlayabilirim. Fransa'da barınıyor sunucusu.
Konu hakkında görüşebilir miyiz?
Ücretli mi?

Son düzenleme:
Bak biladerim ben bu işlerle uğraşıyorum blogspot da çöp oluyor site iyi olmuyor yani ama WordPress ile yaparsan çok iyi olur. ama şöyle oluyor siteadı.wordpress.com sonuna wordpress.com geliyor. çok sorun olmaz tabii para bol diyorsan site123.com ile mükemmel siteler kurabilirsin aylık 200-240TL'ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu diyim kısaca tam link yazmak zorunda bi ton kişi girmek zorunda Misal Vatan.wordpress veya wix .com ya Vatan yazınca çıkmaz çıkması için bi ton kişi girmeli tam link yazmalı girmek isteyen

Wordpress ile profesyonel siteler oluşturabilirsiniz alternatifi daha basit olan Bloggerdır
Şunu diyim kısaca tam link yazmak zorunda bi ton kişi girmek zorunda Misal Vatan.wordpress veya wix .com ya Vatan yazınca çıkmaz çıkması için bi ton kişi girmeli tam link yazmalı girmek isteyen
Alan adı alınabilir ücretsiz alan adları da var

Bu konuyu unutmuşum. Tamamen reklamsız bir site bulamayınca kendi sitemi yapmaya karar verdim. Domain ve hosting satın aldım. Bir de web geliştirme kursu aldım.

Geri
Yukarı